bugün

manisaspor kalecisi. 1978 doğumlu olup fırat üniversitesinde futbola başlamıştır. elazığspor, denizlispor, antalyaspor, altay, adana demirspor, konyaspor ve son olarak da manisapor forması giymiştir. genellikle gittiği kulüplerde yedek kalmasına rağmen oynadığı maçlarda kaliteli bir kaleci olduğunu göstermektedir.
2009-2010 sezonunda manisaspor formasıyla 30 maçlık seri yakalayan adanalı kaleci. sezona yedek kaleci olarak başladı, vazgeçilmez oldu.
En iyi Türk kalecilerden birisi olduğunu düşünüyorum. Yaşı 32'ye gelmiş ama Milli Takım için geç değil. Bence Milli takımda düşünülmesi gereken, soğukkanlılığını ve futbol bilgisini Bursaspor maçında endirek vuruştan direk kaleye gelen topu rahatça bırakarak gösterimştir. Refleksleri, zamanlaması ve yer tutması çok iyi. Ayrıca kornerlerde takımı ceza sahasında iyi organize ediyor.

Gerçi kariyeri pek parlak geçmemiş ama, Manisaspor'a yedek kaleci olarak alınmıştı. 30 maçlık bir seri yakalamıştı. Bu sezon da ligin en az gol yiyen takımlarından Manisaspor'un (8 gol) kalecisi olduğunu hatırlatalım.
kendisini yıllar önce antalyaspor'da cordoba'nın yedeğiyken bilirdim, sonra adana demir'de oynadı, geldi turgutlu'da bizzat izledim. sonra manisa'ya ufuk'a yedek olarak geldi konya'da 3. kaleciyken. şimdi ise ligin en istikrarlı kalecisi. ve de performans mükemmel. takdire şayan adam.
1 maç men cezası almıştır.

Beşiktaş taraftarının attığı pet şişeyi tekrar tribünlere gönderdiği için.
(bkz: reyiz)

sever sayarız kendisini.
kasımpaşaspor'a transfer olmuştur. aradan fazla geçmeden kasımpaşaspor Andreas Isaksson 'u da transfer etmiştir.

(bkz: yazık la kimin çocuğuysa)
quaresma nın tutuklanmasına pek bir içerlemiş kapıcı.

görsel
güncel Önemli Başlıklar