bugün

kişisin ilk sevgilisiyle ayrılma sebepleridir. ilk sevgili çoğunlukla çocuk denecek yaşlarda olunduğu için kısa ve masumanedir. bitmesinde de şekeri paylaşamamak olabilir.
teneffüs zilinin çalması.
Vermiyordu.

- hadi eve gidelim
+ yiiaaa glmm bn oyle eve fln :s
- askim otururuz film izleriz falan?
+ hyr glmm :S
- lan tamam bisey yapmamiz gerekmiyor bas basa vakit geçirelim yeter.
+ hyr olmz.

- http://inciswf.com/1297463363.swf
mundar olması.

heeey, ben bir çılgınlık yapıcam ve ikinci sevgilimden ayrılma sebebimi yazıcam:

çok küçük olması.

artık küçük olan ne sizin hayal gücünüze bırakıyorum.
üçüncü sevgiliyle ayrılma sebeplerinden farklı olabilecek sebeplerdir.
beşinci sevgilileri rahatsız edebilecek sebeplerdir.

kardeşim beşincilerin ne suçu var? onları neden görmezden geliyorsunuz!!! beşinci sevgilileri yedirmem!!!
ilk sevgili insan hayatına 15 yaşında girip, 23 yaşında çıktığında, pek de iç açıcı ve masumane olmayan sebeplerdir.
ölüm. bir hain araba aldı onu benden. daha onaltısındaydı.
sevgililik olayını yanlış anlamıştı.
Ailesi istememişti, sekiz yılda ara sıra görüştük. Çok severdi beni, geçen aralıkta nişanlandı. Hala seviyor beni.
ben hala neden dokuzuncu sevgililerin ıskalandığındayım. bariz bir haksızlık yapılmasına neden olan sebeplerdir.
boy farkı.
sevgilim olduğundan haberinin olmaması.
össye çalışmak.
Şehir değiştirmek..
Bir üst modeline aşık olmak.
vermemesi.
O beni bıraktı kevaşe. Ağlamıştım amk cocuktuk.
Bir sebep söylemeden gitti. Keşke bir sebep söyleyip gitseydi. Daha az üzülürdüm.
Sevgililiğin ilk günü aşkım deyince ürkmüştüm, kendimi bir anda evliliğe adım atmak üzere olan biri gibi hissetmiştim ve ertesi gün ayrılmıştım.

Sene 2004-2005, izmir.
üniversite sınavını kazanamamıştı tutup bir de beni suçlamıştı mal. intikam almak için de benim sınava hazırlandığım yıl yediği naneleri önüme atmıştı.

Kinci nalet şüşko pislik.
Aldattı net.
taşındık diye...

Şehir değiştirmedik ama çocukluk işte...
Önümüzde daha uzun senelerin olduğuna karar vermiştik, hayatımıza yeni insanlar gireceği, belki de onlardan birini daha çok seveceğimiz konusunda mutabık kalmıştık.

Yok lan ilk sevgilim ilkokuldayken olmuştu, hem ilkokulda sevgililik nedir lan.
19 yıl geçti üzerinden halen bilmiyorum.