bugün

Kasiyere hava olsun diye xl almayın. büyük gelirse seneye giyemiyorsunuz.
almayın. zira prezervatif şişirilmiş bir balondur.
Cinsel yolla bulaşan hastalık korkunuz varsa alın, eğer ki doğum kontrol için alacaksanız size ufak bir öneri yapacağınız bilmem kaç saatlik zevki kendinize zehir etmeyin daha farklı yöntemlerle korunun.
http://www.uludagsozluk.com/e/29717170/
http://www.uludagsozluk.com/e/29717221/

şöyle bi baktım da hadi erkekler daha önce almış, tecrübesi vardır falan öneride bulunabilir de. şu yukarıda linkini verdiğim entrylerdeki nicklerinden bayan olma ihtimali olan bu iki hanım arkadaş neyine güvenip öneride bulunmuş anlayamadım..

bacım bi durun ya. tamam sosyal mecra sizi kimse tanımıyor eyvallah da ağır olun da molla sansınlar lan.

taklidini yapın bari.

tanım: tarafımca bulunmayan tavsiyelerdir. neticede ben kullanmıyorum.
google'da araştırın, bilgi sahibi olun.
Durex alın.
denemeden almayın. eczanelerde kabin var mı diye sorun . bazılarında yok.
kimse sizi umursamiyo. git al prezoyu.
kılıf, hücum yeleği gibi isimler kullanmayın.
Prezervatif ebadı genişlik olarak belirtilir. Prezervatif halkası sıkıştırıldığında genişlik ölçümü yapılır. Prezervatifin nasıl durduğunu genişliği belirler, çünkü bu durum penisin çapıyla ilgilidir. Prezervatif genişlikleri yaklaşık olarafk 45 – 69 mm arasındadır. iyi oturmuş olan bir prezervatifle zevk verici seks yapılır. Prezervatif fazla darsa penisin sertliği gider ya da prezervatif yırtılır. Öte yandan prezervatif büyükse kolayca yerinden çıkar. Hangi prezervatif ebadının uygun olduğunu anlamak için penisin sertken çapı ölçülebilir. En iyisi farklı prezervatifler kullanarak en zevk verici olanı test ederek bulmaktır.
Süper tavsiyeler.
Tezgahtara kabini sorun.
Deneyin...yakışıp yakışmadığına bakın.

Sonra test edin.
içine su doldurun...sızdırıyorsa almayın.

Şişirin balon yapın.

Ve alın cebinizde taşırsınız.
Etrafiniza bakin belki muzlu süt alanlar vardir onlari rencide etmeyin.
Bi numara küçük alın seneye de giyersiniz.
Aldığınız zaman sanki dünyanın en aşağılık eylemini gerçekleştiriyormuşcasına kasıp abuk subuk hareketler yapmayın kasaya gidene dek saklama gibi bir uğraşa kalkmayın sonra naptınızı şaşırıyor ortada aslında hiçbir şey yokken herşeyi boka buluyorsunuz şahsen bir keresinde küçük el kadar kutuyu saklayarak götüreyim derken telaş içinde çarpıp kondom standını deviren insan gördüm hangisi daha kötü sizce.
korkmayın, utanmayın olum alın. bir numara büyük alın seneye de giyersiniz.
Oğlum bim'den alırken utanmayın. Adamlar Boşa koymuyor.