bugün

tamam çok zor ama sakın siyasi tarih tartışmasına girmeyin , sizden katbekat daha fazla siyasi tarihte neler olduğunu iyi biliyordur.

valla bana geliyorlar kemalistler hepsini dumura uğratıp yolluyorum adamlar benim kadar okumamış izlememiş chp li çevresinden ne duymuşsa onları söylüyo , tabi ben mortovski yapıp yolluyorum bunları.

haaha
ilk önce chp ye saldırın ama cehape diyin,sizi sevsinler size hak versinler,sonra mhp ye saydırın ama mehape diyin,ardında rabia işareti yapın,ama ağlayarak,son olarak esma için ağlayın,en sonda günah özgürlüğümüz var deyin olsun bitsin.
mal olduğunuzu belli etmeyin.
cebinizi kollayın.
burnunuzu mendille falan tıkayın (leş gibi kokuyorlar çünkü); bir de cüzdan, saat gibi şeylerinizi yerinde mi diye sık sık kontrol edin, zira çalmak ata sporu bunlarda.
Sakın tartışmak gibi ökaryotik canlılara mahsus işlere kalkışmayın.. Sinirlendiğinizle kalırsınız.
hemen tükürmeyin,

önce bir dinleyin, sonra tükürürsünüz.
önce içten, doğal , samimi bir şekilde 'hüloouuğğğ' demeyi öğrenin.
en büyük cevapları yol yaptı dır mesela,
- 17-25 aralık olayı var
- adam yol yaptı
- abi çok israf var ya
- adam yol yaptı be
- ya kardo öyle de imralı ile görüşüyorsunuz
- duble yol yaptı adam yine yaranamadı

şeklinde diyaloglara hazır olun.
götünün gılıyım, komurumu veriyoo, irizaman çadırlarında garnımızıda doruyo, erzak veriyi, ısırırım ben onu yalarım gibi gayet marjinal ifadelere hazırlıklı olmanız gerekmektedir.