bugün

insanın karakterinin en ücra köşelerine kadar ifşa olacağı buluşma taktiğidir. yediği pideden lahmacundan kişiliğini çözersiniz.
hatun kıymalı pide yiyiyorsa kurnaz, peynirli pide yiyiyorsa adam gibi adam, pattisli pide yiyiyorsa normal ev kızı demektir.

hee güveç pideden yiyiyorsa zaten direkt nikah masasına koşun oradan. bu kız yiğidini aç da komaz açıkta da komaz.

https://www.aslininsureti...%C3%BCve%C3%A7-pide-1.jpg
kuşbaşılı kaşarlı seviyorsa babasının prensesidir.
Kaşarlı tavuklu pide istiyorsa yeniliklere açık olduğunu gösterir, hemen evlenilir.

Yok lan evlenilmez, bi pide için evlenilir mı amk.
karının patlak olduğuna delalettir.
Pide hassas noktam . Karşılıklı pide yiyip ayran için misss.
bik bik hanıma fikirsel olarak katıldığım aktivitedir. pideciye gidince kıymalı pide söyleyen kişi sıkıntılıdır net. kadına ben kurnaz dediydim bik bik de erkek ise siliktir demiş. kurnaz dememin sebebi "aynı paraya neden peynirli yiyelim yaeaeae kıyma yeriz vücudumuza protein girer" kafası sebebi iledir. ama bilmez ki o kıymalı pidede aslında kıyma yok. soğanı basıyorlar içerisine..

o yüzden kıymalı değilde peynirli pide yiyen erkek veya kadın farkındalık sahibi kendisini geliştirmiş bireylerdir. ulan ufacık bir seçimden nasıl bu sonuçları çıkarttın demeyin ağzınıza pide küreği ile vururum. biz bu dirsekleri boş yere çürütmedik..
son zamanlarda uplanan pide basliklarina anlam veremiyorum. yediginiz ilk pide, yazarlarin en sevdikleri pide cesidi gibi basliklardan sonra bu son olsun lutfen. *

tercih etmeyecegim ilk bulusma cesididir.
Samsunlu yazarlar buluşunca olabilir ancak. Ama ben tercih etmezdim. Ne bileyim pide aileyle hafta sonu yiyeceği gibi geliyor. Sevgiliyle nereye gidilirki , unutmusum.
Ben ilk kız arkadaşımla hacı sayit diye bı yerde yapmıştım hatta bayağı alay ettim ya ilk buluşmayi hacı isimli bı mekanda yaptığımız için bu Twitter da 50 yaş karilara"kilo patra gibisin donunu koklamak isti,yorum"yazan 60 yaş üstü dayılar var ya hah işte onların bakışları arasında ilk sevgilimle yiyişmiştik hshshs
Ben ilk kız arkadaşımla hacı sayit diye bı yerde yapmıştım hatta bayağı alay ettim ya ilk buluşmayi hacı isimli bı mekanda yaptığımız için bu Twitter da 50 yaş karilara"kilo patra gibisin donunu koklamak isti,yorum"yazan 60 yaş üstü dayılar var ya hah işte onların bakışları arasında ilk sevgilimle yiyişmiştik hshshs