bugün

(bkz: sylvester stallone)
rocky serisi çıktığında çocuktum ve ona cidden aşiktim.

simdi ki haline bakmayin seksenli yıllarda yakisikliydi koftehor.
(bkz: ilk nefret edinilen ünlü)
(bkz: Nihat doğan)
daha yedi yaşındaymışım ama iyi akıl tutulması yaşamışım.
(bkz: Hayata dair iç burkan vizyonsuzluklar)
Şimdi adamın adını duyunca midem bulanıyor.
yerimi biliyorum, ulaşılabilir hedefler koyarım genelde kendime. bir ünlüye aşık olacak kadar hayalperest olmadım hiç.
(bkz: Samantha Fox)

10 yaşında falandım. ilgime karşılık göremeyince başka maceralara yelken açtım.
Mustafa Sandal'dı ya utanıyorum ama öyleydi. odam posterleri ve albümleri ile doluydu o günleri de atlattım çok şükür.
(bkz: Ayşegül Aldinç)

Bu arada kadın hala asil, hala güzel...
hiç şüphesiz "betüş peri" olandır.
Bir küçük fıçıcık içi dolu turşucuktum o zamanlar. burcu güneşti ama hala dinlerim. Sesi alto ablanın çünkü.
(bkz: güzel ayaklı ünlü kadınlar)
Kenan doğulu.
Televizyona çıksın diye beklerdim. Kalbim küt küt atardı, evdeki herkes gülerdi. O ne yaptı? Beren saat'i bana tercih etti!?! Hiç şüphesiz ki her şarkısı favorimdir.
ne yazık ki (bkz: banu alkan) 'dır. okuldan aldığım tebeşirlerle tüm apartmanlara ve yollara banu alkan <3 taha yazardım. ardından ruhsar'a felan aşık oldum da psikolojim düzeldi.
ikbal gürpınar.
başıma bir şey gelmeyecekse sinem kobaldır. şahane pazar ve dadı dizisinde oldukça gençti, biz de çocuktuk tabi o zamanlar.
"Be adam" klibindeki Gülşen.

Tv'ye çıkınca utanırdım. "içine ata ata ne hale düştün be çocuk" der gibi gelirdi bana.
Biz çocukken ajda pekkan vardı. Gerçi hâlâ var.

görsel
burak kut. böyle tatlış, bebiş bi suratı vardı. klibi çıkınca heyecanlanırdım, kanallarda gözlerim onu arardı. böyle omuzlarını hoplata hoplata benimlee oynamaa söyledim sanaa derdi, klibi izlerken yanaklarım kızarırdı utanırdım çünkü aşkım gizliydi kimselere söyleyemezdim *
Perihan abla dizisinde Perihan ablanin kardesini oynuyan oyuncu.
güner ümitin sunduğu turnike isimli bir yarışma vardı oradaki pocahontas lakaplı bir hostese deli gibi aşıktım.
şimdi ne yapıyor acaba 40 ı devirmiştir.
şebnem dönmez, sonra da burçin terzioğlu.
Özcan deniz ya.
(bkz: özgü Namal)

Yedi tepe istanbul duru karakteriyle tanıdım kendisini.
Benim Ben Barnes'tı. Narnia günlüklerinin 2. Filminde prens rolü ile gönlümün prensi oluvermişti. Sırf onun için Narnia günlükleri prens kaspiyan ı 50 defa izledim sanırım. Boruyu ufleyisini yerim yiğidim.
mavi önlüklü bir bebe iken kargo'nun yıldızların altında coverına çekilen klibi müptela gibi izlememin nedeni olan koray candemir beyefendiye yanıktım. gerçi hala yanık olabilirim güzel birisi.
(bkz: Rock Hudson)