bugün

Ara verip de barışan ve tekrar biraraya gelen hiçbir çifte denk gelmedi bu zamana kadar bu bünye. Yani ara vermek eşittir bitirmek bence.
Tanım: sorunlu giden bir ilişkiye mola vermek.
Ara verirsek ayrılırım deyip partneri yarı yolda bırakmak gerek böylelerine. Ne la bu ikide bir ara verip oyun oyuncak mı oynuyoruz. Tıpkı yarı yıl tatili gibi. Bırakın arkadaşım böylelerini.
ayrılmanın süslü şekilde ifade edilmesidir. ilişkiye ara vermek ayrılmak demektir.
o ara başkasına vermek. sonra yine dönmek.

doğru mu anladım?
Bunlar burda kalsın ben gezip gezip geleyim sonra alırım demektir.
başka bir ilişki deneyecem olmazsa sana geri dönerim demek açıkça.
sezon finalidir.
Yani diyor ki; ben birini buldum hoşlandım, senin bundan haberin yok. Hazır haberin yokken ara verelim, ben bi onun tadına bakıp olmazsa geri geleyim.

Not: kız versiyonları daha fazladır. Zira hemcinslerim sağolsun, önüne gelene asılınca çoğunluğu ilgi manyağı olup hepsini yedekte tutuyor.
Verdiği arada kalacak eski sevgilidir.
ilişkiye kim ara vermek istiyorsa ilişkiyi bitirmeyi ufak ufak aklına getirmiş bunun yolunu yapıyordur. ara verme muhabbetlerine girmeyin ya devam edin çözüm getirin problemlerinize ya da neşteri vurun yolunuza bakın.
Başkasının da az tadına bakıyım beğenmezsem geri dönerim anlamına da gelir.
ilişkiyi ya bitirir, yada daha güzel bir hal aldırır. Şartlar çok önemli.
ilişkinin anasını ağlatacak durum. Evet.
adam gibi ayrilmayi beceremeyen, olur da yeni birileriyle de işi bağlayamazsa boşta kalmamak icin girilen iki yuzlu sayilabilecek surunceme eylemi.
arayla saadet olmaz.
Çok mantıklı bir durumdur.
O arada ne dümenler dönüyor kim bilir... Çok sakıncalı bir durum!
Meali şudur: Birkaç talibim çıktı, onlarla bir görüşeyim olmazsa tekrar devam ederiz.
Verdiğin arada kalırsın, yapma.
güncel Önemli Başlıklar