bugün

(bkz: bahane bulamıyorum anlıyormusun)
"ayrılalım"'ı kibarlaştırmaktır.
işçinin işten çıkarılması yerine tazminbat vermemek için ücretsiz izine sevk edilmesinin aşk versiyonu.
kesinlikle "ayrılalım" demek değildir.

yani anlayacağını ayrıldık diye başka kızlara / erkeklere yazmayın. sonra fena oluyor.
(bkz: ilişkiye ara vermek)

(bkz: verilmişi var)
demet akalın'ın alışkanlığıdır.
şimdi ayrıldık. haftaya ya da ertesi hafta birimizden biri hadi takılalım yine demezse ayrı kalıcaz demektir.
(bkz: sinemada kola ve patlamış mısır)
'' tamam verelim, 30 yıl kadar olsun'' denmelidir.
ilk kırkbeş dakikanın bittiğini gösterir. düdüğü genellikle bayan hakem çalar.
Diyete ara verelim durumudur.
bir başkasından hoslanıyorum onunla bir deneme yapacağız ama sen de kenarda bır yerde dur bakarsın deneme başarısız olur doncem ben sana demektir.
+ahmet bu ilişkiye ara verelim bence.
-baskebol mu oynuyoruz kıım bura ne arası ne molası.
+ay ahmet ne kadar kaba oluyosun bazen.belli bi' süre istedim sadece.
-sağol canım ben mola almıyorum, direk 5 faulle oyun dışı kalıyorum.game over.
"ben bir bakayım piyasaya duruma göre düşünürüz" demenin bir yolu. *
- 1 ara verelim,hojam. sıradakiler var...*
http://galeri.uludagsozlu...a-verelim-denmesi-123274/
"rahat bırak beni" ya da "seni artık hayatımda istemiyorum" demenin kibar yolu.
alıştıra alıştıra ayrılmaktır.
ayrılalım diyemeyen kişiler için kurtarıcı bir yol.o ara hiç bir zaman bitmez ama.
bir bakıma sıkılmışlığın artık başka birşeyler istiyorum demenin farklı bir yoludur.
Önce sevene söylenen sözdür. asıl denmek istenilense 'sen beni seviyorsun ben beni sevmeyen birini kendime sevdir me çabasını sarf etmeyi daha çok seviyorum' denilmek istenilmektedir. ardından ilişkinin gidişatındaki olumsuz şeylerin hepsinin karşı taraf tarafından yapıldığını öne sürüldüğü durumdur. ara verelim denildikten sonra ilk yapılacaklar sa ;
1- önce o giyemediği mis mini etek giyilir.
2- dekolteyi 2x daha arttırır.
3- düzleştiriciyi tekrar kullanmaya başlar.
4- kuaföre gider, sacını boyatır.
Sonrada erkek işte hepsi aynı deyip kro (kır o) lardan birine hayatının ara verilmiş kısımlarını kırılarak onun la geçirir hiçte halinden memlun değilmiş gibi gözükmez.
Tercüme: ben bi bakınayım, daha iyisini bulamazsam dönerim sana.
Ben senden daha iyi birini bulim bulamazsam tekrar sana donucem in kibar versiyonudur.
güncel Önemli Başlıklar