bugün

bilumum çöpçatan sitelerinde ve memleketin yegane adresi feysbukta aşındırılan bir buton, bir çeşit sosyal akıbet bildirgeci.

ilişki durumu:

ilişkisi yok
ilişkisi var
bekar
nişanlı
evli
dul
karmaşık
abazan
her türlü ilişkiye açık
birkaç kişiyi idare ediyor
gideri var
hatta alayına gider

bu ne lan...
ilişkiye giriyor.
olası facebook güncellemeleri,
can ilişki durumunu bekar olarak değiştirdi.
zeynep ilişki durumunu dul olarak değiştirdi.
seçil dün gece murathana verdi,
bunu duyan kamil, ayşeyi istedi.
nagihan dün orospu oldu.
kamile vermeyen ayşe grup sex yaptı.
sakıncalıdır 18 yasından küçükler evli gözükmelidir. akp hemen bu siteyi kapatmalıdır. çok günahtır çünkü...
saçmalığın dik alası.

o kadar sanallaştık ki, o kadar olur.

medeni hali
ilişki durumu
sikiş gücü
yarak boyu
vajinal derinliği
verebilirliği

bu böyle gitmezse ben de adam değilim, az kaldı...
aslında ilişkisi var yazarsa bazı durumlarda rahat edebiliyorsunuz. evet gayet saçma bir olay ama işe yaradığı zamanlarda oluyor. nerden mi biliyorum? efendim geçenlere fotoğrafçı tayfasından biri beni eklemişti fotoğrafçı ya aynı mesleği yapmaya çalışıyoruz ya fikir alışverişi yapıcaz ya kabul ettim ve dakika 1 gelen kutusunda bir mesaj;
+merhaba
-merhaba
+aa pardon ilişkin varmış
-...
+istersen silebilirim?
-ben sildim zaten
-tamam.

alın işte böyle abazaların niyetlerini kolayca anlayabiliyorsunuz bu sayede.
feysbukta dakikada bir değiştirenler mevcuttur.

x in bir ilişkisi var
x in y ile bir ilişkisi var
x in bir ilişkisi yok
x z ye veriyor diye duyduk
z x i aldatıyormuş diyorlar
y nin bir ilişkisi yok, yok yok var, ıı şey, karışık

aq.
--spoiler--
ilişki durumunu 'hayırlısı olsun inşallah' olarak değiştirdi
--spoiler--
bazı insanlar facebookta hergün ilişki durumunu değiştiriyor. eğer gerçekse vahim, gerçek değilse daha vahimdir.
sağ eliyle ilişkisi var.
sağ mı sol mu karar veremedi.

(bkz: it s complicated)
facebookta artık oyuncak halini almış durumdur. ilişkisi var olarak yapılan durum 5dk geçince ilişkisi yok olur. sonra haftasına bi daha bakarsın aa yine ilişki yapmış. oynamayın artık durumunuzla. çileden çıkartıyor insanı.
Bende olamayan şeydir.
facebook üzerinden ilan edilen durumdur. ancak koskoca facebook un türkiye de ki akraba evliliklerini göz ardı etmesine anlam veremiyorum. herkes farklı diyarlardan ilişkiye girmek zorunda mı kardeşim ?

misal;

özgür ün amcasının kızıyla serbest bir ilişkisi var.

facebook bu konuya parmak basmalı.

(bkz: parmak basmak)
görsel
facebook ta kullanılmaktan tahriş olmuş durum.
görsel
ilişki durumunu "oto yıkama işine mi girsem" olarak değiştiren dostlarım vardı benim. hey gidi günler...
görsel
tıpçılara özel olarak ''tıpta okuyor'' seçeneğinin olduğu durum. tabi facebookun bize sunduğu bir kültür oldu. espiriler uzarkan ilişki durumuna sol el yazanlar oldu. ben yazmadım(!) yazanları kınıyorum.
ne idüğü belirsiz.
Sag eli ile medeni bir birlikteligi var.
yeni dünya şartlarında, Değişen ilişki durumunu beğenmeyenlerin seni potansiyel sevgili adayı olarak gördüğünü düşünebiliyorsun. haklılık payı da yok değil. tecrübeyle sabittir.
kendimle seviyeli bir iliskim var. simdilik mutluyuz.
full eşyalı boş daire.