bugün

kılıçdaroğlu'nun chp grup toplantısında öğretmenleri aşağılamak amaçlı kurduğu cümle. az evvel duydum ve hiç şaşırmadım açıkçası. zira bu zihniyet neye saygı duymuş ki öğretmenlere saygı duyacak.

ah kılıçdaroğlu ah, aklınca halktan oy alacaksın diye öğretmenleri aşağılaman onların değerinden bir şey kaybettirmez. lakin şahsın adına negatif yönde bir kazanım sağlar.

https://beyazgazete.com/h...le-asagiladi-5850557.html
Bir lafa bakarim laf mi diye bir de soyleyene bakarim adam mi diye.
iktidar cehape olunca senden benden çok öğretmen der.

bunların sanatçı versiyonu da böyle. sanatçı muhalif olur goygoyu yapar iktidara kendi partisi gelince en büyük iktidarcı olup çıkıverir.
çok haklı bir söylem.. öğretmen olana kadar iktidara salla öğretmen olduktan sonra aman başım yanmasın akp sağolsun ziya bey valla çok iyi bakan diyerek salla başını al maaşını yapana bende öğretmen demem.

öğretmen dediğin haksızlık karşısında dik durur. korkak olmaz.
dersimli kemalın sözleridir. ulan sen kimsin de öğretmenlere ayar veriyosun hıı ulan bu lafı rte etse kıyameti koparırdın. kemal sana içimden neler söylüyorum bi bilsen?
KILIÇTAROĞLU YUMUŞAK KONUŞMUŞ BEN HER GÜN ALLAH BELALARINI VERSiN ŞEKLiNDE BEDDUA EDiYORUM.
Adam bir yönden Haklı yani
Sonuçta sen öğretmensin senin işin siyaset yapmak değil çocuklara ders vermek...
Kılışdar ya gizli akpli ya geri zekalı dedirten sözdür.
Yeğenime Fox TV izlemeyin diyen ilkokul öğretmenini kastetmiş olabilir.
herkes vazifesini bilmelidir.
Hadsizliktir. Terbiye sınırlarını zorlayan bir ifadedir. Kemal ister ki her kes cehapeye oy versin. Oraya tut kemal...