bugün

Çakallığın adı zeka, sessizce pusuda durup izlemenin adı kibarlık, dengesiz ve ikiyüzlü davranmanın adı ruh hali değişkenliği..
kısaca ikizler burcu tanımı budur.. hı bir de konuşmayıp konuşmayıp suçlamalar halinde ardıardına saçmalamaları da bonuslarıdır lakin bunların hiçbiri arkadaşlık ilişkileri için geçerli değildir, nitekim orda çook sevimli maskecikleri vardır..
Su götürmez bir gerçektir.
Bize artık bilmediğimiz şeylerle gelin dediğim durumdur.
hayatımda duyduğum en güzel tespittir. özellikle dişileine atılan iftiraları kınıyorum!! çok güzel kınarım. neyse.. hiç de bilem isterlerse gayet de güzel ilişki sürdürebilirler. bir ikizler bir ilişkiyi yürütemiyor değildir, yürütmek istemiyordur..

her eve lazım bir ikizler her eve. bence sadece 22 mayıs 22 haziran tarihleri arasında doğum yapılmasına izin verilmeli.
1 hafta önce doğsam maldım ben, katılıyorum.
Ruh halinin degiskenligi ve zekilik konusunda katıldığım durumdur.
ikizler kadar sorunlu ve ağzrızalı bir burç yoktur. arkadaşlıkları ve dostlukları mükemmeldir. değişen ruh halleri yüzünden uzun süreli ilişkilerde çok sorunlulardır. Özellikle bayanları. ukale kendini beğenmiş ve sürekli ruh hali değin yapıları vardı hele reg dönemindeyse allah düşmanımın başına vermesin.
doğru önerme. yanında şu acı gerçeğiyle beraber:

(bkz: zeki ama çalışmıyor)
kesinlikle katıldığım önermedir...
doğrudur aksini iddaa eden toptur.

aynen coni.
kesinlikle efendim.. öncelikle çok yönlüdür ikizler. ve de hızlı düşünür. ama siz onun kadar hızlı düşünemediğiniz için kararsız dersiniz.
Zekiliği burçlara bağlayan insanların zeka seviyesini merak ettirdi.
Bende ikizler burcuyum ama zekiliğin burçlarla bir ilğisi yok. Bari kendinizi kandırmayın.
Olum demeseydin şimdi amerika tüm ikizleri kaçırcak abv.
Astrolojiyle o kadar ilgili bir birey olarak soruyorum; Zekanın burçla ne alakası var? Hadi diyelim en zeki burç ikizler olsun. E neden kolay kandırılır, çok konuşur bu burca sahip olan insanların geneli? Fasa fiso.
-Zekiden kastınız hızlı olması ise orası ayrı. Yani zekası yüksek insanlar da hızlı kavrama hızlı işlem yapma diye bir özellik var. Yüksek zeka sadece bu demek olsaydı o zaman en zeki olanın ikizler burcu olduğunu söyleyebilirdik ama değil işte.
yalan söylüyorsun yalan.
ikizler burcu olduğumu söylememin vakti geldi anlaşılan.
doğru önermedir. (bkz: kişi kendinden bilir)
Kendimden biliyorum su götürmez gercek lakin hayatta en cok bize zor
Ahhhh ahhh zalım hayat.
liseli iki kanka kızın yatak odası muhabbetinden cümleler.
yok böyle bir zeka. şehir efsanesi!
her burcun kendine göre özellikleri vardır hiçbir burç çok üstün bir özelliğe sahip değildir. yani
(bkz: kaynak g*tüm) olmasın lütfen.
kısmen doğru olan kanıdır.

şöyle ki;

her konuda aşırı meraklı olduklarından illaki birşeyler araştırmışlardır. ve süper çeneleri sayesinde bir konudan akıllarında 3-5 kelime kalsa bile onu öyle bir evirip çevirirler ki dersiniz oha, bu konuda tez mi yazdın!

ancak ne yazık ki pek bi maymun iştahlı olan, herşeyden çok çabuk sıkılan ikizler insanımız o konudan da çabuk sıkılmış ve enine boyuna o konuyu öğrenememiştir. olsundur, hiç sorun değildir, öğrendikleri bile o konuda ikizler burcu insanını uçurur.

yani kısaca zeki görünüşleri aşırı meraklı olmalarından dolayı her konuda az çok birşey bilmelerinden ve bildiklerini de süper şekilde yansıtabilmelerinden kaynaklanmaktadır.
zekidirler fakat maymun iştahlı olduklarından neticeye ulaşmaları zordur.
en zekisi olsa bile hep lüzumsuz konularda işe yarar bu zeka.
(bkz: bunu yazan ikizler değilse bende balığım)