bugün

ikizler burcunun bütün anket ve astrolojik kazılarda en zeki burç olarak ilan edilmesi sonrası oluşmuş yaygın kanıdır.
bir çok insana kafayı yedirtebilme, bir çok insanı çıldırtabilme potansiyellerinden yola çıkarak varılmış bir kanıysa onaylanabilecek olandır.
kesinlikle doğru bir önermedir. okul hayatında hiç dersle alakası olmamasına rağmen çok başarılıdır. ancak aşk hayatı tamamen faciadır.
yeter ki istesin ilgi alanına giren konularda müthiş zekasın konuşturur. eğer istemediği bir işi yaparsa dünyanın en mal insanı olur anında ki istemediği işi yapması da düşük bir ihtimaldir.
"çift karakter" kisvesi altında varılan, ancak ileride bu özellik sayesinde kişinin sıyırttırabileceği kanıdır.
zeki olduğunuz kadar küstahsınız da denilesi durumdur. ama ama seviorum be sözlük. ikizler erkeğimi seviorum.
allah'ın lütfü sonuç olarak. "beni de diğer burçlar gibi kafasız yap" da diyemiyorsun. sorgu meleklerine cevap verirken de bir işe yarayacağını umuyorum.
zekada kazandıklarını aşk'ta kaybederler*. sağı solu belli olmaz, bir an mutlu ve keyifli iken bir anda sinirli ve agresif olurlar. kendi içlerinde çokça çelişkiye düşerler. kararsızlıkta üstlerine yoktur.* ancak bir huyları vardır ki o konuda üstlerine yoktur. mükemmel bir şekilde mutsuzluklarını gizlerler. kendileri yaşar ve kendilerini çürütürler.
(bkz: bunu yazan ikizler değilse bende balığım)
en zekisi olsa bile hep lüzumsuz konularda işe yarar bu zeka.
zekidirler fakat maymun iştahlı olduklarından neticeye ulaşmaları zordur.
kısmen doğru olan kanıdır.

şöyle ki;

her konuda aşırı meraklı olduklarından illaki birşeyler araştırmışlardır. ve süper çeneleri sayesinde bir konudan akıllarında 3-5 kelime kalsa bile onu öyle bir evirip çevirirler ki dersiniz oha, bu konuda tez mi yazdın!

ancak ne yazık ki pek bi maymun iştahlı olan, herşeyden çok çabuk sıkılan ikizler insanımız o konudan da çabuk sıkılmış ve enine boyuna o konuyu öğrenememiştir. olsundur, hiç sorun değildir, öğrendikleri bile o konuda ikizler burcu insanını uçurur.

yani kısaca zeki görünüşleri aşırı meraklı olmalarından dolayı her konuda az çok birşey bilmelerinden ve bildiklerini de süper şekilde yansıtabilmelerinden kaynaklanmaktadır.
her burcun kendine göre özellikleri vardır hiçbir burç çok üstün bir özelliğe sahip değildir. yani
(bkz: kaynak g*tüm) olmasın lütfen.
yok böyle bir zeka. şehir efsanesi!
liseli iki kanka kızın yatak odası muhabbetinden cümleler.
Kendimden biliyorum su götürmez gercek lakin hayatta en cok bize zor
Ahhhh ahhh zalım hayat.
doğru önermedir. (bkz: kişi kendinden bilir)
ikizler burcu olduğumu söylememin vakti geldi anlaşılan.
yalan söylüyorsun yalan.
Astrolojiyle o kadar ilgili bir birey olarak soruyorum; Zekanın burçla ne alakası var? Hadi diyelim en zeki burç ikizler olsun. E neden kolay kandırılır, çok konuşur bu burca sahip olan insanların geneli? Fasa fiso.
-Zekiden kastınız hızlı olması ise orası ayrı. Yani zekası yüksek insanlar da hızlı kavrama hızlı işlem yapma diye bir özellik var. Yüksek zeka sadece bu demek olsaydı o zaman en zeki olanın ikizler burcu olduğunu söyleyebilirdik ama değil işte.
Olum demeseydin şimdi amerika tüm ikizleri kaçırcak abv.
Zekiliği burçlara bağlayan insanların zeka seviyesini merak ettirdi.
Bende ikizler burcuyum ama zekiliğin burçlarla bir ilğisi yok. Bari kendinizi kandırmayın.
kesinlikle efendim.. öncelikle çok yönlüdür ikizler. ve de hızlı düşünür. ama siz onun kadar hızlı düşünemediğiniz için kararsız dersiniz.
doğrudur aksini iddaa eden toptur.

aynen coni.
kesinlikle katıldığım önermedir...