bugün

ikizler burcu insanına günün 24 saati beslediğim duygudur evet. Hareketleri, davranışları, konuşmaları, tipi, gözü kaşı her şeyi bir insanı sinir eder mi gıcık eder mi amk? Hırt oluyorum hırt. Piçlikleri bile iğreti duruyor. Picliğin de bir adabı var amk!
görsel
itici gelebileceğimi kabul edebilirim lakin bir insanı tanımadan nasıl nefret edebildiğiniz konusunda beni hayrete düşüren başlık. Sadece birine özgüyse tamam da, ne yaptık lan biz size?
Bir ikizler burcu insanı olarak sevgi tercihen saygı mecburen şeklinde cevap vermek istediğim entry.
Ezik balık için doğal durum. Siz sevmeyin zaten.
Hiç dengeli bir hareketini gören var mı burcunun? Sevmediğim sevmeyeceğim burçtur. Başta melake gibidir tanıdıkça pislikleri ortaya çıkar, tatlı yüzüne aldanmayın.
Şuna ikizleri bağlayamıyorum sıkıcıyım onları anlayamıyorum diyeceğine ikizlere dengesiz diyorsunuz teraziye doğru ağırlığı koyarsan dengede kalır hatırlatayım.
Nefret saçma bir duygu ama anormal olduklarını kabul ediyorum zuaha.Ben çok gülüyorum bu burcun insanlarına sürekli bir durum komedisinin içinde yer buluyorlar kendilerine.
Edin, sizlerde nefret edin.
Sonra neden bu insanlar sosyopat oluyor diye ağlıyorsunuz.
O zaman:
ikizlerin ikizlerden başka dostu yoktur!
Bir canlı türü düşünün ki yaşamının her anında regl halindeymiş gibi davranışlar sergilesin. Haliyle bu, onları çekilmez yapıyor.
Genellemiyoruz, ama böylelerinin çokça olduğu da aşikâr.
Ay götüm sevmezsen sevme.

Ya bi kere ikizler alfa insandır. Çok yönlüdür. Yetişemeyip dumanında kaldıysan normal tabi nefrEt etmen.

Ayyy ego sıçrattım her yere yine ya, battı buralar!
hangisinden diye sorulması gereken durum.
istisnalar mutlaka var ama karşılaştıklarım genelde 3-5 karakterli insanlar oluyor.
Biz de size bayiliyorduk dalyaraklar.

Gereksiz davranış.
içten pazarlıklı insanların sahip olduğuna inandığım burç.
bizden nefret etmeyin lan ibneler.
biz sana bayılıyorduk sanki or cocuu.
kadınları müthiştir.

tarafımdan her zaman kabul görürler.
Cekici kadinlarin dahil oldugu grup kabul ediyorum ama yasami boyunca dengesiz ergen gibi davranan bir kadin da beni kendinden ölesiye uzaklaştırır.
yükseleni yay olan bir boğa kadını olarak erkeğiyle çok iyi anlaşırım ama kadınlarından nefret ederim. ileri derecede içten pazarlıklı, fesat, yalancı ve ikiyüzlü oluyorlar. küstahlık da cabası. gerçi kötü olmasaydı iyinin değeri anlaşılmazdı. bu açıdan ibretlikler.
zaten dışlanmak için dünyaya girdik, mezara girene kadar dışlayın amına koyim. belki tabuta girince sahiplenirsiniz. saygılar.
kendime bakınca haklı, babama bakınca haksız bulduğum olay. tamam ben tam bir karaktersiz olabilirim bir ikizler erkeği olarak fakat babam gibi adamı da görmedim henüz.
Yükseleni oğlak ve ay burcu akrepse sizden başka kimselerin bulamayacağı yerde saklayın, pırlanta gibidirler.
sıkıcı değiliz en azından.
güncel Önemli Başlıklar