bugün

ikizler erkeğine yazık olacak ilişkidir.
Dengesiz insanların içinde bulunduğu dengesiz bir ilişkidir.
Balık hanıma yazık olur.
yürümez... net.
Kan çıkar orada. Aman diyeyim. Balık kadını cinnete bağlar.
yazılanların çoğunluktaki kısmı bence yanlış. balık kadını kıskanmaz ki. sadece ihtiyaç duyar. bazen herkesten de çok ihtiyaç duyar ikizler erkeğine. ama bizim bu mükemmel adamımız ne yapar? sikine takmaz oyuna vurur olayı. hayatındaki bütün ciddi olaylara yaptığı gibi.sonra balık kendini geri çeker ve sonuç artık burçlardan ziyade kişinin karakterine kalmıştır. bazıları için vay halinedir. vay halime...
Büyük kavgalar doğuracak imkansız bir aşktır . Bağlanmadan bırakmak gerekir yoksa zaman geçtikçe her iki tarafta daha çok yipranacaktir ..
her iki taraf için zor olsa da, ikizlerin yerinde duramayan, neşeli tavırları, zekası ve mantığı ilişkiyi ayakta tutar.
kötüdür. yani çoğu kişi bunu beyan etmiş.

zaten imkansız bir aşktı benimkisi. bir de bu burç olayından sonra bitmiş demektir. ama umudum değil biten ve asla olmayacak.

birlikte olmamız dileğiyle...
ikizler bucu erkeği zeki kadınlarda hoşlanır çeneleri çok kuvvetlidir çok yeteneklidirler.balık burcuyla anlaşır.ikisike anlayışlı düşünceli oldukları için anlaşırlar.
ağlamayı seven balık için biçilmiş kaftan gibi duran ilişkidir. zira bir ikizlerden bir balık kadar duygusal ve hassas olmasını beklemek mantıksızlık ve de insafsızlık olur. kadınına nazaran ikizler erkeği çok daha dalgalıdır. bu, balığı darmaduman edebilir. bir erkeğin doğal öküzlüğüne ikizlerin duygu yoksunluğunu eklersek denilebilinir ki, ruh sağlığın içün uzak dur balık ikizler erkeğinden.
olmayan olamayan ancak arkadaş olabilen ikili. arkadaş dediysem oda arada bir ortak arkadaş ortamında hani.bırakın aşkı iş ilişkisinde bile çuvallayan ikilidir. ikizlerin dengesiz hali balık kadınını çıldırtır. kavga dövüş bir tartışma sonrası balık kadını çeker kapıyı gider. arkasına bile bakmaz...
yaşadım gördüm aynen böyle oluyormuş...
Olmaz değil olamaz olamaz olamaz. Unutun.
hakkında ne söylendiyse küllüm yalan olan durumdur.
balık hatunu kıskançmış. sittirsin ordan. iki buçuk yıl boyunca dirhem kıskançlık göremedim. (şimdi birileri kıskanmıyor güveniyor diye bik bik eder, mesele güven değil anacım) balık hatunu bir ikizler erkeğini zerre kıskanmaz, özlemez anca ihtiyaç giderir.*
balık hatunu için ikizler erkeği bildiğin stepne konumundadır.**
olmazdır.

(olmaz. -hata: entry nerde?)
(bkz: dır ekle enrty olsun)
denenmesinin pek te iyi olamayacağı bir durum.
tersi durumunda daha uzun süren ilişkidir.
kolay başlar,kötü sonuçlanır.kendimden biliyorum.
(bkz: tehlikeli ilişkiler)
bu iki kişi birbirlerinden kolay etkilenirler ve birbirlerini çekerler. ancak ilişki boyutuna gelindiğinde işler değişir. ikizler erkeği değişiklikten hoşlanan, yerinde duramayan ve kolay sıkılan ayrangönüllü bir tiptir. kızlarla fazla haşır neşir olması balık burcu kadınını iyice kıskançlaştırır. balık burcu kadını aşırı duygusaldır, erkeğini başına taç eder, üzerine titrer. bu kadar ilgiden ikizler erkeği bunalacak ve yeni heyecanlar arayacaktır.(ille bir kız olması gerekmez, iş, arkadaş ortamı, oyun...vs) balık burcu kadını sevgilisiyle başbaşa birgün geçirmek ister, hatta birkaç gün hiç evden çıkmadan bile yapabilir. ancak ikizler burcu erkeği bu durağanlıktan sıkılır. sevgilisiyle görüşürken diğer arkadaşlarıyla beraber olduğu bir ortamda olmaktan daha çok zevk alır. o evde de dışarıda aynı mekanda da uzun süre kalamaz, sıkılır.
üç buçuk sene kadar denediğim ama uyumsuz yanlarının uyumlulara yenik düştüğü bir ilişkidir.
ikizler burcu erkeği bıcır bıcır konuşup, onunla bununla arkadaş olurken bi adım gerisinde duran ağırbaşlı balık kadını bu durumdan sıkılıp kaprisin allahını yapar.
yıpranmaya ve yıpratılmaya mahkum ikilinin ilişkisi demek doğru olur bu birliktelik için. balık kadını alabildiğine kaprisli olabilir ikizler erkeği ise herkesle arkadaştır. beklentilerindeki duygu yoğunluğunun fazla olması sebebiyle ikizlerin fazla yüzeysel davranacağı bu aşkı yetersiz bulacaktır balık kadını.
sonu faciayla bitecek birlikteliktir.
(bkz: ben kendimden biliyorum)
BU BURCLARA SAHiP KiŞiLERiN iLiŞKiLERiNiN YAŞADIKLARI DURUMDUR . BALIK BURCUNUN KARARSIZLIĞI , DUYGUSALLIĞI ; iKiZLER BURCUNUN ÇiFT KARAKTERLi OLMASI VE MANTIKLI TAVIRLARI BU iKi BURCUN ANLAŞAMAMASINA ZEMiN HAZIRLAR .