bugün

karizma resetleme düğmesi.
(bkz: kab-i kavseyn)
dilek tutan sivilce örneğidir.
ya burnumun ucunda çıksaydı şeklinde tesellilerle geldiği yere dönmesi beklenen sivilce.
birleşik kaşlılar için sorun olmayan sivilce.
Hindular gibi olur insan.
büyük olması durumunda "dopdop üçüncü gözü çıkartmışsın sonunda" tarzı cümlelere maruz kalınmasını saglayan sey
kaşların arasından dom dom kurşunu geçti bir avcı vurdu beni bir avcı yedi beni denilebilecek bir durum
tek kaş olunası durumdur.
orta okulda kızlar aralarında iki kaşının ortasında sivilce çıktığında biri sana aşık derlerdi * birde sevinip hoplanırdı .... acaba şuan aynı şeyi düşünen varmıdır .sililce buya nerde çıkarsa çıksın kötü işte ne seviniyon ...
ergenlik dönemindekiler arasında; "boynuz çıkarmışsın,sevgilin seni boynuzluyor galiba" geyiklerine maruz bırakan ,bir türlü geçmek bilmeyen sivilce türü.
daha kötüsü için (bkz: burun üstünde çıkan sivilce)
dudak kenarında çıkan sivilceden daha berbat olmayan sivilce. **
"noldu lan boynuzun cıkmıs hayırdır kime kaptırdın kızı" gibi salak esprilere neden olabilecek sivilce.
bünyedeki libido fazlasının çehredeki izdüşümüdür.
(bkz: azgınlığı alnından okunmak) * *
boynuzdur o! sevgili kesin aldatıyordur emaresi!
burun ile yanak arasında çıkanı daha acı vericidir.
hemen patlatılması gerek durum.
sıkarsanız bi süre hintli kadınlar gibi takılabilirsiniz. kadınsanız tabi. hatta siyaha boyayın , hatta bi tane de sari atın üzerinize.her neyse ..
An itibariyle patlatılması gerekilen insanın sağ eliyle sürekli orasını kapatmasına neden olan kırmızı siğil.
(bkz: unicorn)
(bkz: bulls eye)
(bkz: domdom kurşunu)
o sivilce değil ben hintliyim yaptırttım memlekette diye savusturulacak sivilcedir.
insanı tahrik ederek "patlat beni" diye size bakıyormuş gibi hisettiğiniz, patlattığınızda ise kızararak yerini belli etmeye devam eden sivilce.