bugün

linkteki videoda saolsun yarışmayı sunan şahıs yani ihsan varol akp lilere sağlam bir gönderme yapmıştır,hayatımda bu kadar kapak bir laf görmedim,izleyince sizde anlarsınız zaten...

http://www.youtube.com/watch?v=1v1e6TsU9PI
ali ihsan varol'un topu doksana göndermesidir. çok sağlam kapak yapmıştır.
yakın zamanda ali ihsan varol'un işine son verilebilir. ama arada iyi koymuş antipatik.
doğru bir saptamadır.
ak parti seçmeninin referandumlar dahil 7 seçimdir yerine getirdiği komut cümlesidir.

millet daha nasıl koysun anlamıyorum yani özel olarak eve servis mi yapsınlar?
ah siz hazımsızlar, hasetçiler, dalkavuklar...

sevgili ali ihsan varol bu seçim camış falan deyinde suda yüzen camışlar gibi hoplatalım sizi.
(bkz: karıncayı sikip belini incitmemek)
Hakarettir.
(bkz: koyuna)
şimdi mal mal tepkilere maruz kalacaktır ali ihsan varol, hatta kellesi istenecektir. çünkü bu ülkede, hele ki medyada olan biri eleştiremez her ne kadar sertte olsa. vay efendim nasıl der diye ortalığı inletecek koyun gibi yaşayanlar. sanki koyun değiller de, kendilerine hakaret edilmiş gibi.

çünkü bu ülkede sadece akp'lilere değil herkese koyun denebilir, çünkü ulus olarak koyun gibiyiz. bu ülkede on milyonlar eşşek gibi parti liderine tapıyor ama bir koyun lafından alınıyor. melemekten aciziz amk, ama şekilclikte üstümüze yok...

edit: merinos reklamı akla gelince anlaşılıyor, adam reklamı kastetmiş. ama iyi denk gelmiş türkiye'nin yarısı lafı...
siyasi bir yönü olmayan bir espridir.ali ihsan varolun kastettiği ibolu asenalı türkiyenin yarısı merinos mısralarıyla ünlü merinos halı reklamıdır.tekrar tekrar dinlenildiğinde bunu kastettiği açık.adam kaç senedir o kanalda program yapıyor ne siyasi espri yapıp da başını belaya soksun kendini ordan kovdurtsun ki..
aslında kendisi reklama gönderme yapmıştır fakat insanın fikri neyse zikri odurdan dolayı iş böyle anlaşılmış.

http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/79549/ibrahim-tatlises-merinos-reklami-2000 isteyenler buyursun izlesin.

--spoiler--
merinostur halısı merinos
ince narin yapısı allah allah
türkiyenin yarısı merinos
merinos sevdalısı allah allah.
türkiyenin yarısı merinos
merinos sevdalısı allah allah.

merinos yeni sevgiliniz. hıhı.
--spoiler--
Çok yerinde bir saptamadır.
biz yıllardır diyoruz da ne oluyor?
adamlar %40'ın altına düşmek bilmiyor bir türlü...
her ne kadar kabul etmek istemesek de; bu ülkenin kaderini aydınlar değil cahiller belirliyor.
daha okuma yazma bilmeden ampüle mühür vuran vatandaştan ne hayır gelir ki zaten bu ülkeye?