bugün

kanal1 de yayınlanan Cheaters programının yerli versiyonu.berrak tuzunatac tarafından sunulmakta.
karısını altadan adam kendisini takip eden dedektife hemşerim senin benim yuvamı yıkmaya ne hakkın var deyip üste çıkmaya çalışmıştır.ve biraz da gerçek kesit tadı almamıza vesile olmuş programdır.
evce toplanıp izlediğimiz büyük zevkaldığımız ,programda bulunan koruma gorevlilerine bakıp ohadediğimiz ve an itiberiyle kanal1 de yayınlanmakta olan tv programı.
(bkz: hayalet avcıları)
yabancı versiyonunda pek hır gür yaşanmayan ama bugün izlediğim türk versiyonunda 'eşinizi neden aldatıyorsunuz' sorusuna 'sana ne lan' cevabı veren koca tarafından bacağından bıçaklanan sunucuyu barındıran program.
bıçaklanma sahnesininde olacağı buydu diye sunulduğu program.
güzel kardeşim sen bu programın türk versiyonunu yaparsan bacağına takarlar kelebeği. olacağıda olur ve sende programda böyle zikredersin.

şahsen ben eşimi aldatırken beni 2 kameralı bir ekip bassın ve durmadan sorular sorsun değil kelebek torpidodan uzi yi çıkartır bütün ekibi tararım.

sanane kardeşim benim uçkurumdan...
aldatan kadın:aaa yeter be sanki daha önceki sevgililerimi bilmiyordun.şimdi kameraları görünce başıma aslan mı kesildin?
boynuz yiyen erkek:sussssss lan .....
diye repliklerin geçtiği bir "kim kime boynuz takıyor" programıdır.
her bölüm aynı repliklerin yaşandığı programdır.

aldatma mekanının zili çalınır ve :

sunucu: eşinizi aldatıyorsunuz neden?

aldatan erkek: sen kimsin lan ! burası benim evim. kel sana ne oluyo. karı bunlar kim lan. ne oluyo siktirin gidin lan. ( o sırada bu adamlar kim dediği erkeği tutan bodyguardlardır.)(keli dövmesin diye erkeği tutarlar)

aldatılan karı: ulan beni bu aşifteylemi aldatıyorsun. (tuüüu allah belanı versin naraları.) ( hüngür hüngür ağlamalar.)(o sırada erkeğe ne patlatsam kardır düşüncesiyle iki üç tokat ve tükürük.)

erkekle aynı evde bulunan karı:(yavşak bir ağızla) sende kocana sahip çıksaydın ben mi dedim gel diye ona kendi geldi. kocana sahip çıksaydın.
15 kasim 2007 kurtlar vadisinde, doktor olarak gösterilen adam, oyuncu, bu programda, karisini aldatan biri olarak lanse edilmisti, yani profesyonellerle calisan programmis.
oyuncularının performansı ile sanki olaylar gerçekmiş gibi hissettiren utanmasam inanacağım programıdır.
enterasan program.. aldatılan kadının bir kadının sözleri aynen şöyle:
-tuuu rezil! şu haline bak! bu karıyı ben olsam ben de s*kerim!
(bkz: nası ya)
kadınların merak ve kıskanclık, program yapımcılarının da reyting ugruna aile ve özel hayat kurallarını yerle bir ettiği program.

be kadın senın kocandır, cocuklarının babasıdır, sırf haklı cıkmak, ezilen hor görülen kadın olmak adına nasıl yaparsın böyle bir sacmalıgı.
hee bazıları da bosanmanın kolaylıgı ve nafakanın yüksekliği acısından yaklasıyor olaya ki püü * onlara.
(bkz: DUMAN AVCILARI) *
kendini dedektif sanan JOSEPH ERDEM tarafından sunulan program.
programın dialogları insanı kendinden geçirip gülme krizine neden oluyor.
benim anlamadığım bütün aldatan kişilerin arabası var, avcılar da bunları hep takip ediyor. american way of living. hepsi de kendi iş yerine sahip adamlar ya da kadınlar..ne heyecan ne heyecan.. yannız oyunculuklarından ötürü cidden insanları tebrik etmek isterim, yılların dt oyuncuları bu kadar rol kesememektedir.