bugün

çok fazla titiz olmasına rağmen, renkli kişiliği ve aydın bakışıyla her kadına bir başak burcu erkeği önerilir.
(bkz: şerefsiz burcu)*
yay olmadığı kesin. (bkz: yay burcu erkeği özellikleri)
(bkz: terazi burcu)
balık burcu erkeği duygusal zekaları ile çok mutlu beraberlik yaşanabilecek kişilerdir diye tahmin ediyorum.
(bkz: anketim geldi buraya yapabilir miyim)
(bkz: anket yaptım yer misin)
*
kahretsin biliyordum, ben boğa.
yatak burcu, mil burcu.
iki saattir konuşuyoruz bir kova burcu erkeği demedik.
ikizler burcu erkeği olmayan erkeklerdir.

(bkz: kendimden biliyorum)
aslan, koc, boga burcu erkeklerinin sirf cagirisimdan bile avantajli olduklari, yay burcu erkeklerinin ise her zamanki alisik olduklari "iyy igrenc", "uzak dur bizden", "defol git burdan" tepkilerine maruz kalmalari muhtemel ankettir.
farklı bir hayat dileyen insanlar kova burcu önerilmektedir.
yay burcu olmam nedeniyle sözlükçülerin evde kaldığımı belirttikleri eş olabilecek burçlar...

neden kimse yay'ı sevmiyor?
*
eş seçiminde karakter uyumu yerine burç uyumuna önem veren bağyan insancığı tarafından didik didik aranan erkektir. çok doğru yaparlar bu kadınlar, çünkü dünya üzerindeki aynı burca sahip o kadar erkek fabrikadan çıkmış gibi aynı karakterlere sahiptir ve bir tek onlar farkındalardır bunun.
kesinlikle aslan burcu erkegidir. ah birde aynaya cok bakmasalar.
afedersiniz ...rak burcudur. akıllı dişilerin bu kapsamda olmadığını belirterek devam edeyim. burca göre ahkam kesmek bir nevi ahmaklık. köyde yetişmiş bir elemanı alıp sırf şu burç şu burçla anlaşıyor deyip şehirli bir insan ile eşleştirirseniz, tepkimenin sonucu acı olacaktır. sözün özü eğer siz ideal insanı arıyorsanız önce durup kendinize bakmakta yarar vardır.
koç burcu erkekleri dışında diğer tüm burc erkeklerinin de manidar bir beğenisini kazanır bu erkekler. * * *
akrep burcu tabiki.
burcuna bakmaksızın ideal eş olabilecek yegane erkekler türk erkekleridir. neden mi eminim, seneler evvel bir gazetede okumuştum, t.c. uyruklu olmayan bir kadınla yapılan ropörtajdı. kadın hayat kadınıydı ve bir çok milletten erkekler ile beraber oluyormuş. aslında acıklı bir hikayesi vardı ancak varmak istediğim nokta şu ki; kadının açıklamasına göre en iyi erkekler, en uyumlu ve düşünceli erkekler türk erkeklerinden çıkıyormuş. kadın diyordu ki; "hiç bir milletten erkek türk erkekleri kadar partnerinin de birşeyler hissedebilmesi için bu denli uğraşmaz"

yani anlayacağınız elin fransızı, italyanı, ingilizi başak olsa ne olur, boğa olsa ne olur, iş avrupalılıkla bitmiyor. burçlarına bakılarak erkek seçilmiyor.
balık burcu erkeklerinin asla içinde yer almayacağı erkeklerdir. **

seri eksi oydan sonra edit: buyrun tüm balık erkekleri durmak yok yola devam.
entry yazan her erkeğin kendi burcunu içine dahil etmedikleri, etmemekte ısrar ettikleri grup...
demek ki benden başka kimse evliliği düşünmüyormuş, herkes casanova...
(bkz: you are just foolish casanova)
bir de yaylara tu kaka dersiniz...
boğa burcu erkeğidir efendim bu şanslı . yamuk yapmazsanız hem çok eğlenceli hem bol seksli bi yaşam sizi bekler.
Başaktır,seviyoruz lan aşık olun bize.
burç erkeği yoktur, erkek burcu vardır.

yok lan olmadı galiba.
ikizler olmadığı kesindir. Yaramaz adamlarız kabul edelim.