bugün

idamlık şahısları idam etmek yerine hayat boyu işkenceye tabi tutma kampanyasıdır.
biyolojik ölümü gelene kadar o şahsın çekeceği ıstırap, kıydığı canların bedeli olacaktır.
(bkz: uludağ sözlükte kampanyaların ayarının kaçması)
abdullah öcalan ve tecavüz eden sapıklar için seve seve desteklediğim kampanyadır.
17 aylık bebeğe tecavüz edenlerin, tecavüzcülerin, devleti dolandıranların, terör suçlularının, hatta gaspçılar için de uygulanacaksa eğer sonuna kadar desteklediğimiz kampanyadır. evet ben bir caniyim, ama bu suçları işleyenlere insan gözüyle bakanlar benden daha da canidir.
(bkz: ceteler yarginin icine sicti).
pilot bölge olarak marmara denizi üzerindeki adalarda bulunan mapuslardan başlanmalıdır.
Gidip de el kadar bebeğe tacavüz eden şeref yoksununa karşı akıllarda şekillenen ceza biçiminin kampanyalaşmış halidir.

Ancak hukuk bu değildir. Varolan şey "ceza sistemi" olarak kalmalı, intikama dönüşmemelidir. Aksi takdirde değer yargılarını, doğru-yanlış anlayışımızı kaybederiz.

bu kaos demektir.
dışardan atıp tutması kolay ateş düştüğü yeri yakar dedğim bu yüzden de desteklerdim diye düşündüğüm kampanya. senin de annene ,kardeşine, dostuna,nenene, bebeğine tecavüz edip öldürsünler..o zaman bana bahset insan haklarından, cahillikten.*
(bkz: ölümüne mokoko)