bugün

takımda kötü olan sadece o değildi, maçın cenabeti yapmayalım delimizi. evet penaltı pozisyonu gerçekten çok trajikomikti. hatta ben pozisyona önce baya bi güldüm, sonra volkan tutamadı, gol oldu falan sonra ciddileştim. ibrahim üzülmez zaten dengesiz bi arkadaşımız bizi yine şaşırtmadı, en azından hırslıydı bi işe yaramadı tabi ki o ayrı. lakin hakan balta gibi ruhsuz, korkak, kazmaların kazması guiza'ya bile asist yaptıran bir adam da vardı. nihat gibi bütün pozisyonları bozuk para gibi harcayan egoistler de vardı.
en önemlisi man of the match arda'yı sanki maçı garantilemişiz gibi oyundan çıkaran narsistik kişilik bozukluğu olan bir teknik direktör de vardı. onun egoları yine inmemiştir normal seviyeye o ayrı.
ne lan bu hemen saldırılan adamı koruma iç güdüsü? anne güvercin misiniz arkadaşım?
ibrahim üzülmez de insandır evet.. ama bizim manav hurşit abi de insan.. e hurşit abi milli takımda oynamıyor ama.. ibrahim üzülmez ise allah canımı alsın oynuyor..
sen 10 sene büyük takımda, hatta ve hatta nedeni yıllar sonra bile anlaşılamayacak bir şekilde milli takımda oynayıp, hala ceza sahasında topa soyguncu görmüş veznedar gibi eller fezada girersen öyle de bir eleştirilirsin ki aklın şaşar..
var efendim penetrasyona gerek.. ne demekmiş yani ben milli takımda hurşit abi gibi birini izlemek zorunda mıyım? gelsin kahvede yanıma otursun ibrahim üzülmez, en kral arkadaşım olur, gelsin halı sahada elimize versin, köpeği oluruz ibrahim abi'nin..
milli takım ilk 11'i lan orası..
(bkz: penetrasyon)
bi penetre olayı olacaksa ibo ile birlikte yukarıda hedef gösterdiğim diğer isimler de katılıp orgy yapılmalıdır. hem kalabalıkta daha kolay olur ibo için de.
ibrahim üzülmez futbol çapı ortada olan bir insandır. sorun ona mecbur kalışımızdır. hocalık, 18 kişiyi toplayıp maça çıkarmak değil, onları maça çıkacak yeterliliğe getirmektir.
(bkz: hepimiz ibrahim üzülmez iz)*
bildiğim en istikrarlı futbolculardandır. hiçbi zaman süper bi maç çıkardığı olmamıştır. hep aynı çizgide giden bildiğimiz deli ibo.