bugün

söylediği iddia edilen "alevi kadınlar orospudur" lafından hemen sonra "benim eşim de alevi" demiş kişidir.
fatih terim'in yeni bir vedat inceefe yaratabilirmiyim acepinin son halkası. o da diğer halkalar gibi trabzon'a doğru yol almaktadır.

(bkz: murat ocak)

(bkz: ceyhun gülselam)

petit: ersun yanal'ın gelecek sezon ki hedefin ilk 10 değil, ilk 7 olacağını açıklamasından sonra trabzonspor yönetiminin transferini askıya aldığı fitbolcu. bursaspor'la görüştüğünü, hatta abartıp anlaştığını söyleyenler var.
jansoldier'dan ogrendigime gore trabzonspor yonetiminin vazgectigi futbolcu.

stoperdir, altay'da oynamaktadir.
altay'dan bursaspor'a transfer olmuştur.
komutanına iki kere gidip "pimi ver" diyen ana kuzusu.

her şey vatan için amına koyyim. ölsün gencecik çocuklar.
ibrahim vatan için izmarit topla, ibrahim vatan için ev boya, ibrahim vatan için poşet taşı, ibrahim vatan için pimi çekilmiş bomba ile bekle.

tabutuna bayrak sararız ibrahim.
ibrahim yeter ki öl.
çağdışı zihniyetin kurbanı, insan hayatına eğitim zayiatı diyebilen bir mantığın harcadığı gencecik can.
(bkz: askerini pimi çekilmiş bomba ile bekleten komutan)
ailesine yakında el bombası için ödeme emri gönderilirecek şehit asker. sen uyursan herkes ölür diyen zerzavatlar, aslanım, sen uyu biraz ben, nöbetine devam ederim diyecekleri ana kadar nice ibolar ölmeye devam edecek.
milli takımın gelecekteki değişmez stoperi olacak bursaspor futbolcusu.
çıktığı her maçta sahaya yüreğini koymaktadır.
görsel
görsel
görsel
görsel

3 ekim 2010 ibb bursaspor maçı'nda ibb'li oyuncunun kendisini boğma girişimine hakem tarafından göz yumulmuş, bursaspor'un penaltısı verilmeyerek puanları gaspedilmiştir.
görsel
bursasporun şampiyonlar ligi maçlarında sahaya "yüreğini" koymasını mumla aradığım stoperdir.
beşiktaş ile adının geçtiğini duydum.
allah peygamber aşkına abuk subuk transfer yapmayın.
ligi yaktık zaten. avrupa-kupa için kadro yeterli.
furkan ile atınç'ı kullanın ya ibrahim kim?
Ders esnasında ´Ben kendi ailemden biliyorum, bazı kesimlerin düşüncesine göre Alevi kadınları O'...dur´ dediği öne sürülen istanbul Ticaret Üniversitesi öğretim üyesi.
futbolcu olarak sevdiğim, öğretim üyesi olarak tiksindiğim bünye.

not: olm bir ayar yapalım lan aynı adı ve soyadı olanlar birbirine karışıyor.
ertem şener den alınan bilgiye göre radyoya bağlanarak menajerinin beşiktaş la görüştüğünü söylemiş futbolcu.bursaspor da söylentileri yalanlamış.
1-2 haftaya beşiktaş'a transferi netleşecek olan futbolcu.kendisi için bursaspor'a sivok ve bir miktar para teklif edilmiş.bursaspor da bu transfere sıcak bakıyormuş.
beşiktaş ile iki yıllık sözleşme imzalayan futbolcu.

edit : kaynak
pimi çekilmiş bomba eline tutuşturulan genç er. 3 arkadaşıyla birlikte suikaste kurban giderek hayatını kaybeden komünist.
Sanıldığının aksine kötü bir eğitim üyesi değildir.Derslerine giren biri olarak , aleviler için böyle şeyler diyecek bir hocaya hiç benzememekte.Sadece birtakım öğrenciler,belki de Zaman'da yazdığı için ya da bazen yönetimin yaptığı -az da olsa- iyi şeyleri vurguladığı için öğrenciler tarafından kasıtlı olarak 'yanlış anlaşılmak' istenen hoca olabilir.Onun dışında Marmara Üniversitesi ingilizce işletme'de ders verir.Dersleri zordur,çok iyi anlatır,bazen konudan ötürü ders sıkıcı geçse de sınıfın ritmini bir şekilde geri kazanır.Bir sorunu olduğunda öğrencinin gitmesi gereken ilk kişidir.
20 yıldan beri marmara ing. işletmede ders veren lazoğlu. Zaman da da yazıyor sanırsam.
kimine göre türkiye'nin en iyi defans oyuncuncularından biri, kimine göre ise sıradan bir kazma. bize o göre ise o bir jaap stam.
şampiyon kadronun ter döken, hırslı, aldığı parayı formasını terleterek sonuna kadar hak eden futbolcularından.
marmara üniversitesi öğretim üyesi docent doktor.
Zaman gazetesi ekonomi sayfası yazarlarındandır.
zaman gazetesinde ekonomi köşesinde kendi kendine ekonomi yazmaya çalışan ama fethullah ın ikinci sınıf deneme kitaplarındaki ucuz makaleler tarzı yazılar yazan adam.
milli takımın değişilmez oyuncusu olmalı.