bugün

dün pek bir yorgun gördüğüm kardeşim. öyle ki ben masaya geldiğimde onu yan masadan oturan bir bezgin bekir zannetmiştim. lütfettiler beni resmimden tanıdılar. az ama öz diyaloglarımız oldu. * kendisini bundan sonra da yeşil sahalarda aktif futbolculuk hayatını devam eder halde görmeyi temenni etmekteyizdir...
(#2164318) entry ile edit cuk diye böyle oturur.
entrylerinin altinda yazan ibrahim yorgunlahmacun mahlasini sonuna kadar hakeden ki buna sebebiyet olarak sirf ise gitmek için edirne ile kars arasindaki mesafeyi tepen kişidir. zat-i sahanemin görüsüne göre eğer okudugu bölümü okumasa idi fevkalade bir hariciyeci olacakti ammavelakin kismet iste.
memlekete dönüp dönmediğini merak ettiğim yazar kardeşim...
(bkz: black mamba) görmemiş insanoğlu...
black mamba yetmez, anakonda isterim diyen, yazar...
bulgaristan'da okumaya gitti gideli türkçeyi unutan yazar. * tanım: balık hafızalıymış kendisi dedi.
(bkz: #2294842)ile keşfettiğim yazardır. *
feci bir köpeği var. aşık olunacak cinsten. dünyanın en sevimli şeylerinden birine sahip olan yazar.
sözlük dışında tanıdığım süper adam. keşke yazar da olsaymış şimdi.
sürekli ordan oraya seyahat eden beni imrendiren velet pardon yazar.
her şeyden ders çıkarmasını bilecek kadar olgun olan yazarlığıyla kendisi arasındaki 74 farkı gözlemlediğimdir bir de. *
aylar sonra yüzünü görebildiğim topraam, iştahsız insan. yau herşeyi anlarım da bi insan küçük boy pizzanın bi dilimiyle nası doyar onu anlamam. asla hayallerinin peşini bırakmamasını temenni ettiğim ve bir daha geldiğinde uzun uzuuun zaman geçirmeyi dilediğim kardeşim...
doğum gününü kocaman kocaman kutladığım canım yazar kardeşim...
ikinci nesil silik.
an itibari ile sözlük diyarlarinda ikinci nesil çaylak olarak görünüyor .
gümbür gümbür geliyor sanirim .

edit : gelmis , hosgelmis.
ibrahim zindelahmacun olarak dönmüş.
geldi geldide sinir kupe etti beni yazarı.
sopalik yazar. *
istanbul kızlar zirvesinde pastanın içinden tangası ve papyonuyla fırlayarak bize görsel bir ziyafet yaşatmaya söz vererek zirveye gelme lütfuna erişmiş olan yegane erkek yazardır.*
bundan sonra kimselere inanmaz.

"gel yavrum seni istanbul kızlar zirvesine götüreceğim." diye kandırıp bambaşka bir zirveye götürdüğüm yazar. tamam kızların ortasına atamadı kendini ama bu da güzel oldu be. *
eski tüfek.
biri ilgili entrymi oylamış ta ondan mütevellit aklıma düştü.