bugün

26 yaşındaki gülçin karakaya'ymış.

görsel
https://twitter.com/kadra...tatus/1277177019030286336
paranın gücünü gösterir. yine birileri zengin ve ünlü olacak.
Dünyanın en gereksiz insanı bile olsan para olunca işte işler böyle yürüyor.
Beyninin yarısını keleş mermisi aldı daha akıllanmadı.
paranın ne işe yaradığını hala anlamayan kaldıysa.
2 gun sonra evlenip, cocuklari olursa sasirmayin.
kalkmiyor diye dusunenlere mesaj vermis olabilir.

ben de kalktigini dusunmuyorum.kalkiyorsa da kadin icin uzgunum.
tarlises yerine cop konteynerine surterim daha iyi aq.
ibo 42 yaşındayken şu anki sevgilisi yeni doğmuştu. Karşılaştırmayı buradan yapabilirsiniz.

(bkz: mantık evliliği)
Oğlum amcam da bunun yaşında ikinci yengeyi gömdü gene evlencem diyor adam zorla belasını arıyor karı verecek buna tenhada fare zehirini yetmiş yaşındaki herifi başka ne yapsın malı maaşı kalmayacak olsa..
para sen nelere kadirsin kimler kimlerle beraber... boşuna endişeleniyorum benim hatun daha doğmadı büyük ihtimalle.
ne kendisi ne de sevgilisi umurumda

şükür benim izlediğim kanallarda çıkmıyor

ama

merak ettiğim bunun kızları veya torunlarından birine

70 lik moruğun teki iş koymaya kalksa

o urfalı hemşerilerini toplayıp gidip neler yapardı ?

gerçekten de merak ediyorum

neyse benim izlediğim kanallarda bu adam çıkmıyor

yıllardır görmüyordum

hamdolsun.

https://www.youtube.com/watch?v=knOPp3Jzzys
Adama bak aq tek tekeri kalmış, hala peygamber vitesinde gidiyor.
Günümüzde yokluktan yada eş bulamayıp evlenemeyen insanlar varken böylesi haber.
Sevgili olmak böyle bir şey degil bence. Insan yaşadıklarından biraz ibret almalı. Eskilerin dediği gibi takkeyi önüne koyup düşünmek gerek. Ben nerde hata yaptım.
Lan insanda biraz mide olur para için her şeyi de yapmazsın ya.

Bak acun da kızından küçük kişilerle takılıyor ama kızlara hak veriyorum bazen. Adamda sadece para yok. Zeka var, güç var, bir karizması var diliyle dahi bir kızı etkileyebilir ama ibo? bildigin urfalı bir amca.
Adam bi ölse ülkede miras kavgası yüzünden iç savaş çıkacak amk. Herif yakaladından iki tane çocuk yapıyor. Son nefesine kadar da üremeye, anadolunun üzerine imzasını çakmaya devam edecek. Tahminime göre ibo nun bu topraklarda 10 12 milyon çocuğu var.
Bence herkes kafayı yedi kıza yazık! neden herkes kendi dengini bulmaz ki ! buram buram reklam kokuyor gayet net!
Tipik kadın genetiği desem kadınlara yazık ki bu durumun kadınlıkla alakası yok
Tipik Kart zampara davranışı desem bu durumun çapkınlıkla alakası yok.
Evlilik aşk insanlık kutsallık açısından yaklaşım yapsam insan aklına ahlakına aile olma kendi ailesi sorumluluğuna ters bir durum.
Özel hayat kimse karışamaz diyorum ve empati yapıyorum; benim ailemde böyle (kız kardeşim veya erkek kardeşim böyle durum yaşasa) neyse, daha fazla yazmaya gerek yok.
Demek ki s.ki kalkıyor. Düşmanları çatlasın. Evet.
bir fotoğrafla şöhret olmuş amacına ulaşmıştır.
adam mermiye kafa attı ama demek ki hala uslanmamış. aynı şeyi fakir biri yapsa sapık diye linç edilirdi. ama aynı şeyi bu adam yapınca ibo'nun yeni sevgilisi oluyor. yani diyecek söz bulamıyorum. dedesi yaşında adamdan medet uman o kızında gerçek amacı ne acaba?
40 kusür yaş var aralarında. normal bir şeymiş gibi haberini yapıyorlar birde.
kürt milliyetçisi ve özgürlük savunucusu olan chp seçmeni acaba bu konu hakkında ne düşünüyor?

Bu konu Kürt milliyetçisi, özgürlük savunucularını, cehape seçmenini değil; 13 yaşında kız çocuğu doğurur, 9 yaşında ki çocuğa nikâh kıyılır diyen, sübyancılık propagandası yapan, savunan, çocukları taciz eden ve tecavüz eden vb söylem eylemlerle ortaya çıkanlara sorulması gerek, bunları ilgilendirir diyen (arada 42 yaş fark olması) biri çıkarsa ne diyeceksiniz?

Üstelik böyle bir ilişki yaşayan birinin bir parti ideoloji din kimlik etnik yapı ile anılması, falanca parti iması yapılması ve tüm bir yapı aynı zihniyet gösterilmesi en hafif tabirle ahlâksızlık olur.

Birinin çıkıp ibrahim Tatlıses AKP'den kaç defa milletvekili adayı olmak için çabaladığını AK Parti'den 4 kez milletvekili aday adayı olan ancak listeye girmeyi başaramadığını bilmeden böyle itham yapmak aptallık olmalıdır.

https://m.haber7.com/yasa...atlisesten-aciklama-geldi

Edibüdü: Soru cümlesinin sonunda yapılacak noktalama işaretini bilmeyecek zeka ve eğitim seviyesinde olan insanlara bilgi amaçlı girilen entry.

Aptal insanlar en çok zararı çevresine, savunduğu değerlere verir.
Thebiggraywolf.
adı Gülçin Karakaya'dır https://www.bizimhaber.ne...-nereli-yas-boy-kilo.html
Ticari açıdan bakılırsa Karlı bir yatırım yapmış kadındır.
güncel Önemli Başlıklar