bugün

internetten bakıp nükleer santrallerin temiz olduğunu kanısına varan akp li mersin il genel meclisi üyesi. ibrahim gül basın mensuplarına yaptığı açıklamada çevrecilerin nükleer konusunda halkı aldattığını, aslında nükleer enerjinin söylendiği gibi kötü birşey olmadığını, en temiz enerji kaynağı olduğunu, duman çıkarmadığını söyledi. bir gazetecinin '' bu kadar bilgiye nasıl ulaştınız? partiniz veya bakanlık eğitim mi verdi'' sorusu üzerine ibrahim gül şu yanıtı verdi: internetten araştırdım. araştırmacı yönüm var. nükleerle ilgili söylenenlere körü körüne inanmak yerine geniş bir araştırma yaptım''.
"Araştırmacı bir yönüm var, internetten araştırdım. Nükleer santraller dünyadaki en temiz enerji kaynakları, bunların dumanı yok, isi yok." diyen AKP'li Mersin il Genel Meclisi üyesi... Ne diyeyim be ibrahim, sen beni güldürdün ya allah ta seni güldürsün. internetten araştırdın demek. Kıçının dibine nükleer santral kuruluyor, sen bunun ne olduğunu internetten mi öğreniyorsun. Bir de bu insanlar bizi yönettiği için para alıyorlar iyi mi...Öleyim de kurtulayım...