bugün

Arel Üniversitesi moda tasarımı mezunu CHP Gençlik Kolları üyesi Özge Türkyılmaz, iBB’de “kariyer danışmanı” olarak işe alındı.

görsel
görsel
görsel

https://bio.ibb.istanbul/Sayfa/KariyerDanismalari
“Sanatçı arkadaşlara bundan sonra konser öncesi giyecekleri iç çamaşırı, çorap, kravat, gömlek vs ne varsa bizzat ben bildireceğim” (kaynak: hürriyet)

Bunu diyen devletin bir bürokratı hemde klasik türk müziği korosu müdürü. Bilin bakalım müdür beyin asıl mesleği ne? Bu adam tarih bölümü mezunu tarih tıpkı tübitak'ın başına atanan hayvanat bahçesi müdürü, tıpkı nükleer santrale atanan imam hatipli gibi. Siz önce kendi elinizin kirini temizleyin sonra başkalarına pis diyin.

Edit: bu ülkenin en büyük sorunu evet fanatizm düzeyinde partizanliktir kesinlikle katılıyorum bir diğer sorunu ise kimsenin kendi elindeki kire bakmadan başkalarına pis demesi. Birini suclayacaksaniz tertemiz olmanız gerekir. Bu hem ahlâki hem insani bir sorumluluktur. Bana ne ibb'den oraya kimin atandigindan istanbul'da bile yaşamıyorum. Pir sultan'ın dediği gibi " bana ilk taşı en gunahsiziniz atsın" kendi evin camdan yapılmışsa başkasının penceresine taş atmayacaksın vesselam.
Valla ben belediyeyi üstüne yapardım, güzel kız.
güreşçinin bankacı olmasından iyidir aq.
Hayvanat bahçesi müdürünü tübitak'ın başına atamaktan iyidir.
bunu savunan andavallar her şeye müstahak. hâlâ daha hayvanat bahçesi müdürünün tübitak'a atandığını iddia eden cahil dolu burası. hey! biraz yılmaz özdil okumayı bırakın la.
Diplomasız birinin.. lan ben neyse bir şey demiyorum. Hepsi aynı bokun laciverti.
ne var bunda. iktidar daha liseyi bitiremeyen insanları danışman yapıyordu. az değilsiniz sizi gidi aktroller.
hükümet tarafından torpille işe alımlar olunca adeta bir ortaçağ şövalyesi gibi saldıran chpliler, chp torpille işe alım yapınca hepsi aynı bokun laciverdi diyorlar.* oda eleştiren kesim birde olabilir sanki müdür yapılmış deyip savunan bir kesim var. aynı kesim sosyal medyada salya akıta akıta liyakat diye kişniyordu.
Ulan Arap masalları lisesinden mezun olanlar danışman olurken ses çıkaran yoktu.
Ülkemin sagı da solu da aynı şekilde koyun.

Bunu nasıl savunabilirsiniz ki?
Başarısız belediye başkanından intihar eylemi.

Her şeyi Bom bok ettiniz.
Birilerinin "koluyla" kariyer edinmek ne güzeldir eminim.
Diploması olmayan birinin çoook çook yüksek bir makamı iştigal ettiği ülkede lafı bile olmayacak hadise.
Moda tasarım mezunu sadece moda tasarımcısı değildir amk yobazları..sanatçıdır.. Sanatçı ruhludur.. imam hatipli birinin gelip her şey allahtan şükredin demesinden iyidir sikikler.
Feministler yönetime geçerse böyle kişileri çok yüksek makamlara getirirler.
Devlet kurumları öje yapan kızlarla dolar
Topuklu ayakkabı seslerinden üniversite salonları inler.
Vermeyin kardeşim
Feminist yöneticilere oy vermeyin adamların kadınlara zaafı var.
Manken, model seçmiyoruz bize görsel değil iş yapacak adam lazım
ne bekliyordunuz ki? ben en çok adam kayirmadan şikayet edip oy verenleri merak ediyorum shsheeh.
imamoğlu çalışıyor.
bu ülkenin başına kim geçerse geçsin sapıtıyor zaten.
daha once de demistim, ekrem baskan karakter olarak bence rtenin kopyasi. beni hic sasirtmadi, ama bu tarz seyler ekrem baskanin bir sonraki secimlerde cok sasirmasina sebep olur. tepki verenler hep yine chpli. siktir ederler bi gecede anlar anyayi konyayi.
Ya işte sorun akp'de değilmiş. Kim gelse aynısını yapıyormuş. işte bu yüzden olabilecek her konuda özelleştirme lazım.
Konudan bağımsız olarak kız baya güzel.
iMAMOĞLU NUN PARMAĞI VAR MI PEK SANMIYORUM. AMA BiR ŞEKiLDE GÖREVDEN ALINMASI GEREKEN DANIŞMANDIR.
Benide birşeyin danışmanı yapsınlar. Parti desteklemem kendimce mesleğim ve yeteneklerim mevcut. O odaya koltuğa veya başka odalara talibim. IBB veya başka belediye,kurum ve kuruluşlar beni bulsun.
kız moda tasarımı okumuş ama kariyer danışmanlığı yapacak. bu ne perhiz bu ne lahana turşusu derler! ayrıca ekrem imamoğlu ve eşiyle çektirdiği fotoğraflar var. kul hakkına girmiştir başka söze yok. onurlu bir insan böyle şeylere tenezzül etmez.
güncel Önemli Başlıklar