bugün

mecburen getirilen chplidir. adam diyor ki burada partizanlık istemiyorum. düşmanlık istemiyorum. konumuz istanbul diyor. biri çıkıp diyor ki ben imamoğlu'na hizmet etmem. Diğeri çıkıp diyor ki ben verileri imamoğlu ile paylaşmam. görevden alınınca da mağdur oluyorlar.
damadını bakan yapanların ağlaştığı chp lidir.
e noldu niye eksilediniz aynı atamayı erdoğan yapınca tek adam rejimi oluyor diktatör oluyor.
Görende seçimi akp kazandi sanacak.ya kimi atayacaktı.
Adam kendi ekibini kuracak.Tabiki chpli olacak.
insan oraya bilmemne cemaatinden bilmemne sıfatındaki 5. Vakit namazında adam koyar lan.

(bkz: şiddetle kınıyorum)
Ankara hayvanat bahçesi müdürünü, Tübitak Ulakbim'e müdür yardımcısı atamak kadar vahim olmayan, zaten benzer bir işi yapan bir vatandaşı, terfi ettirmek olarak algılanması gereken durum.
Silivri Endüstri Meslek Lisesi, istanbul Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği mezunuymuş. damatspor'lara malzeme çıkmaz burdan. http://sbkml.meb.k12.tr/i...a-okulumuzda_6817515.html
Ulan insanlar artık nasıl mallaşmışsa olması gereken olduğu için tepki gösteriyorlar.

iş ehliyet sahibine verilmiştir.

Hayvanat bahçesi müdürünü ülkenin bilim kurumuna getirmeye ya da imam hatip mezunu diye makam sahibi yapmaya ya da
Yıllarca türban mağduru olmaktan öteye gidememiş insanı bilmem nereye büyükelçi yapmaya ve yedi sülalesine pastadan dilim vermeye benzemez bu ehliyet meselesi.
Bilgi işlemden anlayan bir adam başka nereye atanabilir ki; neden ağladığınızı anlamadım.

Adam silivride bilgi işlem müdürlüğüne yükselip kariyer yapmış daha ne istiyorsunuz. Hem eski bilgi işlemci selim abi bilgi aktarmıyordu işini yapmıyordu hiç boşuna ağlamayın.
güncel Önemli Başlıklar