bugün

13-16 yaş arası genelde depresif olma çabasındaki gençliğin yaşam felsefesi. etrafa donuk ama bi o kadarda kanlı bakışlar atarak söylenir ve eğer hala bir eğitim görüyorsa eğitim gördüğü ilim irfan yuvasının sıralarına ve bilimum kazınacak yerlerine bu söz yazılır. önce "cool" luk ardında ise acımtırak bir aşk hikayesi ortamı yaratılarak "emo" luk süreci başlar.
(bkz: intihar sarkilari)
(bkz: i hate myself for losing you) *
çok sevdiğiniz birinin kalbini kırdığınızda ve bunun geri dönüşünü olmadığını bildiğinizde söylenebilecek cümle. eğer ingilizce ana dilinizse yadırganmaması gerekir ama değilse, yazık ki söz konusu kişi özenti bir gençtir ve bir an önce özüne dönmesi beklenmeli, hatta bunun için özellikle uğrasılmalıdır. olmuyorsa eğer;

(bkz: go away) -defol-
(bkz: fuck off) -bsg-
nirvana'nin sozleri ve melodisi birbirine uyumadigini dusundugum fakat cumlenin cok guclu olduguna kanaat getirdigim sarkisi. ayni zamanda yazarin kendisini "neden ingilizce bir cumleye yorum getiriyorum ki?" diye sorguladigi cumledir.
Nirvananın en sevilen şarkısı.
"Gül kendine, bak ne kadar güzelsin"

Mor ve ötesi
böyle ingiliççe yazıları lise zamanları defterimin boş kalan köşelerine yazardım. çok kuuğl ve aynı zamanda isyankar olduğumu sanırdım. ergenlik işte...
güncel Önemli Başlıklar