bugün

(bkz: high definition)
(bkz: haydar dümen)
yeni bir sigara. biraz ağır bir tadı var ama slim olarak da üretiliyor. bu da tadını biraz da hafif ve çekici kılıyor.
ama ince olduğu için kendileri ağızda kürdan gibi duruyor.
ve en güzel kısmı; sadece 2 ytl.
2006 yılında piyasaya sürülen sigara markası. piyasada hem normali hemde slimsi satılmaktadır. kalite oranı fena değildir fiyatı ise 2 ytl.
(bkz: hdd) (bkz: hard disk) (bkz: hede hodo)
her şey dahil.
(bkz: hd iskender)
(bkz: helloma dura)
içinde sadece tütün olduğu rivayet edilen sigaranın adıdır.

harman dalı'nın kısaltılmış halidir.
heidelberg şehri trafik kısaltmasıdır aynı zamanda.
(bkz: high distinction)
1920 x 1080 çözünürlüğü ifade eden bir yayın standardı. pal sistemde görüntü çözürlülüğünün 720 x 576 olduğunu belirtirsek kemen hemen bunun 2,5 katı kadar daha büyüktür. ne demektir peki bu? görüntünün daha keskin, belirgin ve doygun olmasıdır. fakat hd sistemlerin çok pahalı olması sebebiyle türk televizyonların tamamını hd'ye geçmesi sanırım 5-8 yıl sonrad olacaktır. bu da demek oluyor ki evimize o lcd'leri, plazmaları, led'leri boşuna alıyoruz...o tarihe kadar teknolaji nasıl olsa bir kere daha yenilenir...
4.25 tl olan sigaradır tavsiye edemem.
(bkz: sadece zifir)
aydın da bir aydır satılmayan sigara. dağıtıcı firma ile sorunlar falan. sanırım bana sigarayı bırakmam için birileri mesaj yolluyor.
(bkz: ultra hd televizyon)
hd ne imiş la. ben hoşuma giden bayanın suratındaki sivilceleri görmek istemiyorum ag. hd ne ag.
televizyon teknolojisinin şu andaki geldiği noktadır. daha da ileri gideceği kesindir.
Gün itibariyle itibarsızlaştırılmıştır. Logolara hd ekleyin diye mi sevistik uyduyla. Görüntü bu ne lan dünün aynısı karikatürü gibi.
sen yeter ki hd,
aşkımız yüksek çözünürlüklü olsun.
mükemmel .
canın kısaltması. bana yılmamayı, arsızca devam etmeyi öğreten, mücadelenin ne olduğunu hakkını vere vere benımseten, her konuda yoldaş, her adımımda yandaş...
Kaliteli görüntü. Evet.
çıkış fiyatı 75 kuruş,
vergi tutarı 6.25 tl,
satış fiyatı 7 tl olan sigara.
Büyük harflerle yazılmış hali perde mandalına benziyor.
T: 480p ve üzeri görüntü kalitesi.