bugün

kelimeler arkasından koşturuyormuş da hiçbirine yakalanmaması gerekiyormuş gibi yuvarlayarak konuşan insandır. bi kelimenin sonunu diğer kelimenin başına bağlar mubarek.
hele bir de telefonda konuşuluyorsa her dediğini tekrar ettirmek içten bile değil..
şahsımda bu grubun içindedir. hızlı düşünmenin,söyleyecek çok şeyinizin olmasından dolayı gelen durumdur. zordur, anlamaz herkes.

sonradanaklagelenedit: annem dahil kimse anlamıyor ayrıca beni. çok zor lan.
bazen deli gibi hızlı konuşurken bazen yorulduklarından dolayı bir mola mayetinde yavaş konuşan insanlardır. ne dedikleri zor anlaşılmaktadır.
söylediği onlarca kelimeden bir kaç tanesi ni anlayıp, geriye kalanını kendimiz kurguladığımız için konuşurken yanlış anlaşılmalara sebebiyet verecek insan.
anlaşılmayan ve sürekli dediklerini tekrar etmek zorunda olan insandır. tekrar ettikçe sinirlenir, sinirlendikçe daha hızlı konuşur, daha hızlı konuştukça daha da anlaşılmaz ve daha da anlaşılmadıkça daha fazla tekrar eder. bu devir daime sokulmaması gereken insandır. yazıktır*
kişi kendinden bilirmiş işi.

dahil olduğum grup veya güruh olmasından sebep, söylediklerini en az iki kez tekrarlayan insandır.

bir de hızlı konuşacam derken arada kelimeleri yutuyorsa, vay haline!
Telefonda veya msn'de görüntülü konuşmada ya da bir video izlerken kendi sesini duyduğunda kendine isyan eden insandır. Ses anlaşılmaz ve boğuk gelir o yüzdendir ki hemen egzersize başlaması lazımdır. Sonuçta aşılamayacak bir sorun değil.
kekeleme sorunu olan,aynı zamanda hızlı konuştuğunu farketmeyen insandır....
çoğunlukla konuştuğu anlaşılmaz ve tamam tamam deyip geçiştirilir.
gizli kekemedir, rahmetli barış mançoda gizli kekemeydi hızlı konuşurdu.
kimi zaman derdini anlatamayan insandır. gürültülü bir yerde üstelik kekemelikte varsa dediği pek anlaşılmayan, ortamın arada bi konuşan insanıdır. *
aklından geçenleri bir çırpıda söylemeye çalışan insandır. kendilerine buradan sakin ol şampiyon demek istiyorum.
hızlı bir şekilde düşünüp düşündüklerini o an kelimelere dökmeye çalışan insandır.
hızlı yaşa genç öl (bkz: tezcanlı)
içince ağır ağır konuşan insandır.
Ya çok zekidir, hızlıca ne söyleceklerini kafasında kurup ifade edebilme yetisi vardır. Ya da maldır şöyleki; düşünmeden ne söyleyeceğini bilmeden saçma salak konuşan, ne demek istediği anlaşılmayan aklına geleni söyleyen insan tipidir.
Bir ara doktora bile gitmeyi düşündüğüm mevzudur. Sorun değildir aslında belki de keşke herkes hızlı konuşsa ama
işte bazen tam tersi oluyo. Ama genetik kardeşim bu olay benim ailemde annem hariç herkes hızlı konuşur. E, biz anlaşabiliyoruz ama dışarıdan biri gelince olay karışıyo. Mesela benim arkadaş tayfam evime gelince her daim
babam- kardeşim ve arkadaşlarım arasında aynı zamanda tercümanlık yaptığım da olur.
zeki insanların içinde bulundugu katagori.
ehe mehe
vala bence bu tip insanlar çok özel insanlar.
önce söylediklerini anlamaya başlıyorsun. sonra onlar gibi konuşmaya çalışıp beceremiyorsun. bu kez de nasıl yapıyorlar diye şaşırıyorsun.
bu tip tanıdığım insanlar genellikle de hızlı yaşayan insanlar.
genelde tez canlı insanlar hızlı konuşur. işi olduğu zaman anında yapılmasını isteyen, derdini heyecanlı çabuk anlatıp üç kelime konuşsa ikisi asla anlaşılmayan, toplum içinde arkadaşları tarafından ne dedin anlamadım kelimesine sık sık maruz kalan kendisini biraz alıştırsa yavaş konuşmaya alışacak olan insandır.
heyecanlı insandır. Şehvetle anlatır. Ayrıca hızlı düşünür.
Candır. kendi ses tonu ve beden dilinin insanın mutlu olmasını ve enerjisini etkileyeceğini düşündüğümden hızlı konuşmanın insana canlılık getireceği ve uyuzluktan kurtaracağı kanısındayım.
1 defada anlasılamayan ınsandır.kı ben bırseyı ıkı defa tekrarlarsam sınırlenıyorum.olmuyo.
trubulansa girmis insandir .
zekidir. beyni feci süratli çalışır. benimdir o hızlı konuşan zeki insan.
güncel Önemli Başlıklar