bugün

görüldüğü yerde sikilmesi gereken
orul orul orospu çocuğudur.

sen kimsin milletin alın teriyle kazandığı parayı çalıyorsun amk, hangi durumda olunursa olunsun hiçbir durum hırsızlık yapmayı meşru kılmaz, ben eğer böyle birini hırsızlık yaparken yakalarsam yedi sülalesini kendiyle beraber çatur çutur sikerim vallahi elimden kimse alamaz, bu nasıl bir şerefsizliktir amk milletin o parayı kazanmak için götü çıkıyor azıcık şerefin, haysiyetin varsa en kötü ihtimalle dilenirsin hırsızlık yapacak kadar düşmeye yerin dibine batmaya ne gerek var be aptal orospu çocuğu.
bu zamanlarda yapmayanlara enayi gözü ile bakılıp yapanlara pek bir hürmet gösterilmekte çeşitli çeşitli olumlu sıfatlar verilmekte. misal hayır sever iş adamı misal reyiz gibi. hatta hırsızlığı "çalıyor ama çalışıyor" şeklinde öven bir yığın güruh bile var.
kimler hırsız diyor önemli olan da budur . bakalım hırsız diyen yalancı mı iftiracımı . geçmişine bi bakmak lazım değil mi ?

zira iftira bu aralar birilerinde pek moda .

dişerlerini geçiremediklerine iftira geçirmeye çabalıyorlar .

böyle ne idüğü belli olmayanların hırsız demeleri de bir taraflarında patlayı veriyor .

fazla değil canım 16 seneden beri öncesi de var gerek yok .

sana göre o hırsız bakalım ona göre sen nesin .

bir de böyle bir şey . siz baya eskilerde kalmışsınız . tatiktleriniz çok eskiye dayanıyor .

eskiden birisi şu adam büyücü derler di anında yakarlar dı zavallı yı .

siz m.ö de yaşamaya devam edin emi gençler . sizede bu yakışır zaten .

şimdi internet var 1.500 tane kanal var tek tıkla kim büyücü kim falcı kim hırsız kim kap kaçcı şıp diye ortaya dökülüyor .

yani siz kadavra sınız !

geçirmişler olsun size . ne diyelim iyi uykular .
görüldüğü yerde sikilmesi gereken
orul orul orospu çocuğudur.

sen kimsin milletin alın teriyle kazandığı parayı ua da eşyasını çalıyorsun amk, hangi durumda olunursa olunsun hiçbir durum hırsızlık yapmayı meşru kılmaz, ben eğer böyle birini hırsızlık yaparken yakalarsam yedi sülalesini kendiyle beraber çatur çutur sikerim vallahi elimden kimse alamaz, bu nasıl bir şerefsizliktir amk milletin o parayı kazanmak için götü çıkıyor azıcık şerefin, haysiyetin varsa en kötü ihtimalle dilenirsin hırsızlık yapacak kadar düşmeye yerin dibine batmaya ne gerek var be aptal orospu çocuğu.
yerde gördüğüm parayı bile ben tenezzül edip almazken, bir insan nasıl bu kadar haysiyetsiz olabilir aklım almıyor. hiç mi onurun yok?
(bkz: barbara palvin) kalbimi çaldı namussuz.
küçükken anne babası tatafından açıkgözlü diye pohpohlanmış olabilir.
Eli kesilsin bence.Ama irtica geliyeahh diyeceksiniz.

Sonuçta burası laik bir ülke.çalar,çalmaz sanamı soracak.
Eğer gerçek bir ihtiyaç sahibi olsaydım birilerinden medet ummazdım.

çalardım.

Hunharca çalardım.

Hatta çaldığım kişiye üstüne küfür de ederdim.

Çünkü eğer birileri çalacak duruma gelmişse herkes bundan sorumludur.
güncel Önemli Başlıklar