bugün

kendi tarihi ile çelişen chplidir. senin 2. genel başkanın da böyle dış baskılarla bir nevi zorla iktidardan uzaklaştırılmadı mı? evet uzaklaştırıldı.

eh durum böyleyken daha ne diye çıkıp da mübarek istifa etsin, demokrasi gelsin diyorsun, bu ne yaman çelişkidir böyle usta?

kendi ülkende ordu göreve diyeceksin ama mısır'da mübarek istifa etsin diye yaygara koparacaksın.

bütün laikçi, kemalist ve chpli arkadaşları mübarek'e destek mitingi düzenlemeye çağırıyorum.
kendiyle çelişen statükocu, otoriter yönetim yanlısı sözde demokrattır.
mübarekete halkına kulak ver dediği gün polisine işçi dövdüren yaratığı ve o yaratığı ölesiye sevenleri gördüğümüzde zekası tavan yapmış chp lidir.

not: sakin ol şampiyon gerçekler acıdır kızma hemen.
onun türkiye'deki muadili rte'yi de sevmezler.
mübarek'in asker kökenli olduğunu, islami hareketleri şiddetle bastırdığını bilmeyen chplidir. oğlum bakın adam cenaze namazı teşvikiye camiinde kılınacak adam, arkasından alkış tutulacak adam, öylesine değerli.

hadi yarın cumhuriyet mitingi yapıyoruz beyler. hüsnü abi bizden destek bekliyor.
israil'in verdiği ayar karşısında süt dökmüş kediye dönen tayyip ve yalaka tayfasını da desteklemez bunlar.
"bir yandan mısırdaki müslüman kardeşlerin amansız düşmanı mübarek ve öbür yandan türkiyedeki müslümanların en büyük hamisi inönü ve türevleri.." bu cümledeki hatayı farkedemeyen chplidir.
--spoiler--
kendi tarihi ile çelişen chplidir. senin 2. genel başkanın da böyle dış baskılarla bir nevi zorla iktidardan uzaklaştırılmadı mı? evet uzaklaştırıldı.
--spoiler--

bildiğimden bambaşka tarih bilgisi karşısında çarpıldım, şok oldum. benim bildiğime göre o tarihlerde hitler, mussolini, stalin vs yaşıyor ve dünya 2. dünya savaşı adı altında birbirini yemekle meşguldü. yani bugünkü dünyaya hiç benzemiyordu.
güncel Önemli Başlıklar