bugün

kavas dedim ben dönüşüyle asena'ya taş çıkartmış staset adamıdır.
lafın gelişi.
Şimdi aklınızda iki soru var.
1- Huseyin avni coş kimdir?
3- entryler neden silinmiştir?
Sözlükte yurt dışı dns'i olmadan girilemeyen tek başlıktı bir ara. Ben yine böyle dns mns deyince entrym silinmişti.
Tanımayan herkesin rahatlıkla salladığı validir. Halbusi türkiye'nin en iyi 10 valisinden biridir. Görev yaptığı yerde memurlar acayip tırsar zira her an denetime çıkan entresan biridir. Lüzumsuz klima açan bir memura fırça atıp, vatandaşın işini geciktiren görevliye işlem yaptırabilir. Görev yaptığı illerde asayiş konusunda titizdir. Polis her an teyakkuzdadır. Konuşmasında eski türkçe her daim yer alır. Halk adamıdır. Örneğim şu an sakarya valisi olarak resmen halk kahramanı konumundadır. inanılmaz sever sokakta ki vatandaş. Vs vs vs.
Yani iki haber videosu izleyip hebele hübele diye veriştiren tiplerin resmettiği biri değildir.
Senin bugün cuma olduğundan haberin Yok mu ? Capsi akılda canlanır ve hafif gülünür.
(bkz: scarface)
görsel
Bundan 1,5 veya 2 ay önce bu başlık altında şöyle bir entry girmişim;

-------
kendisi hakkında entryler birer birer siliniyor. bakalım şu fetö soruşturmasından sonra ne yapacak.
-------

Bu entrym beni yasal durumdan zorda bırakacağı için silinmiş. Bu nasıl bir zihniyet allasen? Benim kendi ülkemin valisini eleştirmeyi bırak daha görüş bildiremiyoruz. Daha sonra demokrasiydi falandı laga luga.
darbe gecesi silahla gövde gösterisi yapıyordu ne ara fetöcü oldu?
Şu entry bile bizi yasal yoldan zor durumda bırakıyorsa, diyecek pek bir şey yok.

hüseyin avni coş başlığına girilememesi

sabah sabah entry bile girdim, yani yok öyle bir şey.
#34221839 • 29.09.2016 10:15
sil
s25: bu entry sözlüğü/yazarı yasal yönden zor durumda bırakabilir.
13.02.2017 10:31
Son gavat bükücü, başlık tertemiz. ilk okul anılarımı gözlerimin önüne getirdi, kalbim kadar temiz bir sayfada sana son gavat bükücü demekte varmış. Ha birde, hızlı tren açılışında şener şen gibi kalışı *

http://www.youtube.com/watch?v=_lrsw4nQubc
Neden acaba sürekli başlığı temizleniyor acaba kimse hakaret de etmiyor oysa ki. işte korku böyle bir şey.
Garip bi şekilde akla düşen sakarya Valisi.
son durum nedir, Fetö dosyasından aklandı mi, görevinin başında mi?
kamuoyuna açıklama yapsa ya keşke.
görsel
https://www.uludagsozluk..../resmum2/3/97652944_p.jpg
buna benziyor.
yeni merkez gavas'ı.
Emniyet genel müdürü olması kuvvetle muhtemel vali. At fava bekle.
görsel
2002'de yargıtay'dayken, rte için "kovuşturmaya yer yoktur" raporunu veren kişi. hem de rte yasalara aykırı bir şekilde akp kurucu üyesiyken. (ağır hapsi vardı)
uludağ sözlüğü takip ettiğini düşündüğüm eski sakarya valisi. ara ara kendi adındaki başlıktaki girileri sildirir.
okuma fişi gibi adı var, türlü türlü huyu var.
Vatandaşa gavat diyen validir. Tepkiler Sonrasında rte "valimizi yedirtmeyiz" demişti. Ne alaka çözemedim ama her zamanki gibi utandım ve iğrendim.

Aynı yerkürede yaşadığım için şanssız hissettiren canlılardan biridir.
Yasemince Şuayip .
fetosever müdür çoktandır kayıplarda.
His time will come.