bugün

come, thank you, kiss you, yes ve no dan ileri gitmeyen ingilizcedir.
how are you'yu unutmamak lazım.
pre elementeryden ileri degildir.
mr and mrs brown'la iki lafın belini kıracak kadardır.
-how are you,
-ne var yu.
onun ingilizcesimi var ki konusalim beaaa.
2. dili kürtçe olabilir.
yine, her zamanki gibi muhteşemdir.
Cinsel uzuvlara dair terimlerde iyidir.

(bkz: ass)

Ricky Martin'inkini avuçlarken öğrenmiş olmalı.*
idare eder. hülya'nın ingilizcesinin kaldırılabilir olduğunu düşünüyorum da acun gibi böyle işlerle uğraşan bir insanın o yontulmamış ingilizcesi beni rahatsız ediyor.
"bu hülya avşar konuşunca anlıyorum."
(bkz: google translate)
yavan, düzeyinden bile söz edilemeyecek, o şandaki birisi için, içler acısı..

abiler, sokaktan bir kadın böyle konuşsa, kimse eleştirmez kolay kolay.. ama bu hülya avşar yahu, 40 yıldır türk medyasını domine eden, yüzünü gördükçe bıkkınlık hissi yaşatan hülya avşar.

deve yüküyle para kazanıyorsun, tut birkaç hoca da öğren ya, öğren! yabancı birisi karşına çıkınca sudan çıkmış balığa dönme.

sefillik ah sefillik.. bunların ki, parayla sefillik. o parayı bize vermiyorlar ki daha da geliştirelim kendimizi.
(bkz: unfortunately)
yanlış önermedir.
yarım kalan cümleleri acun'dan tamamladığı ingilizcedir. her zaman yanında acun olmayacak ama.
iptidai şartlarda öğrendiği, neolitik dönem ingiliz sözlü kültürüne ait etkilere rastlanabilecek ingilizcedir. şaka lan şaka, facebook ta kız ayartan düz adamın ingilizcesinden az biraz hallicedir.
türkçe düşünüp ingilizce ifade etmenin sonudur.
(bkz: chicken translate)
sözlükte ki herkesin ingilizcesi sular seller gibi çünkü. bir tek hülya avşar ın ingilizcesi fena. gerçekten merak ediyorum sabah evden çıkmadan önce hiç mi aynaya bakmıyorsunuz?
hülya avşar'ın ingilizcesine laf atanların dil belgelerini merak etmeme neden olan ingilizcedir.
fatih terim ve rte ile rahat sohbet edebilecek seviyededir.
are you sex düzeyindedir.
sözlükçülerin hepsinin ingilizcesi kötü filan değildir.
hatta yabancı dili profesyonel olarak kullanan ve bundan para kazanan bir sürü insan var burada.

o yüzden sözlükçülerin ingilizcesi kötü mötü demeyin boşa.
*
yes mes, how are you where are you, good people from italy.. kadar konuşabildiği hülya avşar ingilizcesidir.

bunca yıldır para pul içinde, imkan içinde olup yurt dışına bilmem kaç kez gitmiş, üstüne kalkmış ortaokul çocuğu kıvamında, sahiden ingilizce biliyormuş gibi konuşmaya kalkar!
bari sus, ne mal olduğun, ne kadar boş olduğun daha fazla anlaşılmasın.