bugün

--spoiler--
kurt zannediyorduk kürt çıktı.
--spoiler--
sonun da hak ettiği yerdedir.yazık

şimdi acun düşünsün.,.
şaşırılmaması gereken katılmadır.
(bkz: hülya avşar)
yakışır genel başkan hülya avşar eş başkanda ajdar olur tam oturur.
Bir eski kaşarın şaşırtmayan davranışıdır. Yarın chp iktidar olur tkp ye geçer yine şaşırmam. Bu maymunu önemseyerek şımartanlarda kabahat.
hdp nin sonunda aradiğı kanı bulmasıdır.
artık yüzde 2 felan alabilir.
yıllarca ona buna yavşaklık yaparak kendini halka sürekli ben cok önemli işler yapiorum diye gösterme çabasında ünlü insanımız.
sürünün kadın ihtiyacının karşılanması olayı denilebilir.
(bkz: şimdi onlar düşünsün)

gezi parkı olayları esnasında başbakanla görüşüp; çıkışta basına "olayı anladım, bir parkta geçiyor." diyen hülya avşar'ın siyasete atılmasıdır.
Bi ciciş kardeşler kaldı şimdi. Onları da HDP'Ye iteledik mi oldu bu iş.
rezalettir. hdp'nin kirlenmesine vesile olmuştur.
Sarıgül'ün şansını arttırmıştır.

Kürtlük veya türklük meselesi değil bence. Kaybedecek pek bişeyi kalmayan avşar, bu saatten sonra marjinallik peşine düşmüş olabilir. Ömrü boyunca ilgi budalası olan bu kadın, çırılçıplak sokakta gezse bile yeteri kadar dikkat cekemez olduğunun farkında. Tek çareyi uç bir noktadan siyasete girmek olarak düşündüyse demek... Hdp/bdp'nin, entellektüel açıdan olabildiğine fakir ve cahil hülya'yı kabul edeceğini sanmam.
şimdi onlar düşünsün. *
(bkz: hülya avşarın siyasete girmesi)
karşı taarruz olarak tecavüzcü coşkun'un da haydar baş'ın partisine katılmasını bekliyoruz. sloganımız belli..boşa verme baş'a ver.
toplama parti hdp'nin son toplamasıdır.

bizim gariban solcularımız da gidip hdp'ye oy atarlar solcu sanıp.

gerçekten ilginç lan. adam yıllarını marksı, engelsi, lenini anlamaya çalışarak geçirmiş. sonra gidip hülya avşar'a, sırrı süreyya2ya oy atıyor. gerçekten çok ilginç.
ben yetkililerin yerinde olsam ,partiyi öyle bir lağvederim ki allah kulu bir daha toplayamaz.
bdp'nin yan kuruluşudur bu parti.

kendine yakışanı yapmıştır.
tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş.

ajdar anık da katılırsa tam olur.
sadece çirkin kadınları kabul ettiklerinden katılma isteği geri çevrilecektir.
güncel Önemli Başlıklar