bugün

an itibariyle habertürk kanalında yayınlanan proğram. ulan habertürk sen de silinecek kanallar listesine gireceksin, az kaldı.
(bkz: hülya avşar soyunuyor)
(bkz: yaran yanlış okumalar)
(bkz: ahmet vardar soruyor) yetmiyor bir de (bkz: hülya avşar soruyor) sonuç; (bkz: kendin sor kendin cevapla)
an itibariyle kadın erkek ilişkiler hakkında hülya avşar soruyor televizyonda.

bir psikolog da anket yapmış kentlerde - cevaplıyor.
kendileri televizyon programları yapmamakla bizleri özletmişti.
olaylara her zaman iyi yönden bakmak gerekir. bakın işte soruyor, öğreniyor.sonra da anlatacak. paylaşımcı insanları seviyoruz.

-baba ben polyana oldum.

-*-orospu olma da, ne olursan ol.
bu haberturk ne iyi, ne güzeldi. bu aralar iyice sıkıcı olmaya başladı.ne vakit açsam aynı herifler karşımda. sıkıldık arkadaş. bu ne? şimdi de yenilik felan olsun diye hülya avşar soruyor başlamış. konuk, kadrolu konuk. yaşar nuri hoca. yeter da. yeter uşağum !! her açışta ya yiğit bulut, ya yaşar nuri. hülya avşar da bence soru sormasın, ne alaka ya...herkes her işi yapıyor, ondan sonra çıkıp kalite vs. tartışılıyor. musluk tamirini saatçiye yaptırıyorsun ondan sonra kalite felan arıyorsun. darlandum yine...
- orhan gencebay la aramızda ne geçti?
+ beni bayıltıp baygın bedenimle uçuruma karşı rakı içmiş

(bkz: ve cevaplıyor)
yaşar nuri , kamer genç , hülya avşar = muhteşem üçlü
yaşar nuri nin stüdyoyu terk etmesiyle birlikte syn kamer ve hülya avsar atısmaya devam ediyorlar .
yaşar nuri'nin epeyce haklı sebebelerden programı terkettiği programdı.
hülya avşar gibi gereksiz bir insanın inatla akp yalakalığı yapması ve her konuyu akp'ya getirip, yağlama yapması sonucu çekip gitmiştir adam sonunda.

zira devam eden tartışmada kamer genç akp yolsuzluklarını söylemesine rağmen hülya avşar yine akp ve tayyip yalakası modunda geçmiş hükümetlerde yaptı deyip üstüne başka kim var ki gibi aciz demogoji ile habertürk'ün akp yalakası misyonunu üstlenmiştir.

ancak komik olan az önce reklam girdi ve haberleri izliyoruz şuan.
herhalde üstlerden bi yerden emir geldi yayın durdu.

öyle ise türkiyeden bi halt olmaz ve akp bu faşizm ve dikta yönetimi ek olarak bu yalaka ve ruhunu satmış medya ile sonsuza kadar iktidar olur.

buradan hülya avşar ve habertürk'ün bu zavallı tutumunu kınıyoyum.
iktidarlar elbet gelip geçicidir derler ama halk kalıcıdır.
bu kişiler elbet bi gün bu halkla yüzleşecek.!
(bkz: söz fato da)
program başlamadan ( makyaj süresi hariç ) 45 dakika hazırlık yapıyor olmalı. sorması için hazırlanan soruları ezberlemesi için yeterli bir süre. kendince verdiği yanıtları kim kulağına fısıldıyor orası meçhul. hülya avşar ne sorabilir ki?
bunu gercekten yapıyor. olur iş değil. ayrıca;

(bkz: sevmemeye doyamamak)
an itibarı ile okan bayülgen'in konuk olduğu habertürk programı.
sadece hülya avşar'ın ömer çelakıl ve haktan akdoğan'a sorduğu ortak bir soru nedeniyle bile gereksizliğini belli eden program. soru şu: "bu dünyaya çocuk getirmek ne kadar mantıklı?"

misafir ne konuşursa konuşsun onun * kafasında belli bir şablon var. programın gidişatına göre değil, önceden belirlediği soruları sormaya çalışıyor. sorular kaliteli olsa yine idare eder, eh işte sohbet programı diyelim ama sorular da boktan. dolayısıyla program da boktan.
- güzel değil miyim yani şimdi?
acun`un bu akşam saat 23:00 da konuk olacağı program. bu defa uludağsozluk yerine imam hatip sözlük diyecekmiş. *
tuğba ekinciye an itibariyle ayar moduna geçmiş moruğun sunduğu program. bir de vajina estetiğini ele alacak galiba, bu kendisi içinse umutsuz vaka, eğer kızlık zarına takılmış kadınlar içinse bir umut.

edit:galiba tuba değil tuğba ekinci olacak. pek de önemli değil.

koptum:

--spoiler--
"ben bilmiyorum bozuk vajinanın şekli nasıl olur"
hülya avşar.
--spoiler--

estetik uzmanı ben olacaktım lafı gediğine kordum.
- hülya hanım anlasılan kendinizden bihabersiniz .
(bkz: hülya avşar ın soru sorabilmesi)
(bkz: hülya avşar hödölüyor)
an itibariyle yılmaz erdoğan'ın konuk olduğu program. çok yaşlanmışsın be yılmaz abi!
Tam bir saç-ma-lık.
Hülya avşar ve ekibi yılın en komik yani en saçma videolarını göstermeye çalışıyor. yalnız bunu yaparken en büyük saçmalığı kendileri yapmakta. reklam verenlerle mi anlaşmışlar nedir her video açılışında ve bitişinde hani o replik varya program başlarken girer bir de bitince,hülya avşar soruyor yazar ve birazda müzik.işte o girmez mi her video arasına. allahım etmediğim küfür kalmadı bunlara.birde video bitince hülya ekrana geliyo ve geldi mi benim ki, geldimi diye sormaz mı.toplam 9 kez sordu meğersem 1. sıradaki onun videosuymuş.allahın salakları. programıda kendinizide rezil ettiniz.

-geldi mi benim ki, geldi mi?
-geldiiiii AL BURDA, TUT :DD
habertürk tv'nin saba tümer'in yerini doldurması için düşündüğü gece programı.programın yarısını oradan buradan toplanmış videolardan oluşan vtr'ler ve bu vtr'lerin öncesi ve sonrasında ekrana gelen programın kısa jeneriği oluşturuyor.haliyle hülya avşar'a pek bir şey kalmıyor.
dün aksam * rahmetli cem karacanin eşi ilkim karacanin konuk olduğu programm. gercekten güzel bir program olmustur.
bir kaç gün evveline kadar hiç izlememiştim bu programı. sevmem de zaten bu hülya avşar denen kadını. gençliğinde (hani milletin taş gibiydi dediği dönemlerde) oynadığı filmlere bile bakamam. o derece bir antipati uyandırıyor yani bende.

konumuza dönecek olursak, geçen gece uykusuzluk çektiğim anlardan birinde, açtım televizyonu. şöyle bir baktım kanallara. öyle boş boş gezinirken de, rasim öztekin çıktı karşıma. oldum olası sevmişimdir bu adamı. başladım izlemeye. sonradan anladım ki, hülya avşar'ın programına konuk olmuşlar gelecekten bir gün ekibi olarak. şans eseri ben zap yaparken de rasim öztekin konuşuyormuş. neyse dedim; iki muhabbet döndürür belki rasim abi de izleriz. derken filmdeki diğer oyuncular da konuşmaya başladı falan.

hülya avşar konuşmadığı sürece gayet hoş bir program oluyordu. ama bu kadın ağzını açar açmaz içine etti bütün muhabbetin. öncelikle hayrettin karaoğuz'a hiç gerek yokken ayar vermeye kalkıştı. adam güzel güzel orda köşesinde takılırken, herife "dünkü bok" muamelesi çekti resmen. ne oyunculuğu kaldı adamın, ne çirkinliği. bu adamı sevdiğimden falan söylemiyorum tabi bunları. hatta kendisini, okan bayulgenin bu seneki skeçlerinde gördüm ilk defa. derken doritos reklamları geldi falan. hiç yoktan gözümüz aşina oldu işte. ama hani öyle sevdiğim falan da söylenemez bu hayrettini.

beni sinir eden şey hülya avşar'ın konuğuna karşı takındığı saygısız tavırdı. bunların yanında, hülya'nın cehaleti de gene ortadaydı.
ulan programına konuk alacagin adam hakkında hiç mi bir ön araştırma yapmazsın? kızsız adam'ın ne olduğunu anlattı çocuk bir saat boyunca avşar kızına. derken işte müziğe geldi konu.
hayrettin'i aklınca rezil etmek için bir şarkı söyletmek istedi hülya. adam da ciddi ciddi güzel bi şeyler söyledi. hülyanın öyle kalışı hala aklımda. az önce taşak geçmeye çalıştığı çocuk, bu kadının hiç bir zaman söyleyemediği ve söyleyemecegi kadar güzel şarkı söylüyordu. hülya tabi bozulduğunu belli etmemek için bir şeyler eveledi geveledi; konuyu kapattı.

işte bu bölümün baska bir kısmında da hülya avsar, kadir inanır'a bok atmıştı. hani işte oyunculuğu tek düzeymiş. hep aynı tip rollerde oynamış da falan filan. ulan ordan biri de çıkıp: "sen önce kendine bak." diyemedi ya hala içimde ukte. insan birisine bir şey söylemeden evvel önce kendisine bakmalı değil mi azizim? sanki kendisi, türlü türlü rollerin altından hakkıyla kalmış daaa, tutmuş kadir inanıra laf atıyor. tamam, kadir için söylediği yanlış sayılmaz belki ama, bunu söylemesi gereken son kişiydi hülya avsar. neymiş?: kadir inanır hep ağır abi rollerinde oynamışmış. e sen de hep, "kadir inanır gibilerin götürdüğü kadın" rollerinde oynadın. hatta o ağır abi rolleri olmasa, belki senin rollerinin de bir anlamı olmayacakti.

velhasıl, bu kadını kim izliyor da, hala televizyonda buna program yaptırıyorlar bilmiyorum; öğrenmek de istemiyorumm...
dinine bağlı(!) bir müftünün türkan saylan'ı savunduğu program. ne ayak hala anlayamadık??!