bugün

çocukluk yıllarımızda izleyemedigimiz hülya avşar programı.ulan berlın ın berlın filmini izletmiyorsun anladık da bunu niye izletmedin,onu anlamadım.
hülya avşar'ın türk bayrağı temalı balona tekme attığı için dava edildiği programdır.
eskiye dair akılarda kalan tek talk show.
tnt de yeni bölümleriyle geri dönüş yapan show.
An itibariyle hande katipoğlunun köpeği programın ortasına koyvermiştir.
tnt de an itibari ile rezil oldukça oluşuna şahitlik ettiğimiz şahsın sözde show'u.
bir beyazıt öztürk değil, diyeceğimiz hanımefendinin show programı. espri yapmaya çalışıyor, olmuyor; genç takılmaya çalışıyor, genç değil, ...
an itibariyle kanalları dolaşırken rast geldiğim ve izlemeye başladığım programdır. hülya avşar otistik hareketleriyle programını şenlendirdiği gibi survivor'dan konuklarıyla geyik yapmaktadır.
adı cehalet show olması gereken tv programı. Niye bağıra bağıra konuşuyorlar bir bağırışma çığlıklar anlamadım.
2002 yılında yayına başladığında, türkiye'nin ilk 16:9 geniş ekran televizyon programı olan, ans prodüksiyonu eski program.
Yeni sezonda tv8 ekranlarinda yayinlanacak olan program.
Bol bol popo elleyecek anlaşılan.

Bileğine kuvvet bacım.
Eski dönemlerde popo elliyordu bu sezon işi büyütmese bari..
türkiye'nin en aptal kadını tarafından sunulan, türkiye'nin en yalaka adamı nın kanalında, hafta içi hergün hem de prime time da olmayan bir saatte yayınlanan program.
Reytingleri düşük olacak showdur.
Annemin utanmadan izlediği şov. Ben çocukken de vardı Emrah'ın düşüşünu 80 kere gösteriyordu.