hz muhammed bile gururlandı biz gururlanmıyoruz

entry 79 galeri video 2 ses iyilertrends
  1. 1.
    efkan ala beyani.

peygamber efendimiz sav hakkinda " o bile gururlandi biz
    gururlanmiyoruz" diyerek hz muhammed sav den daha iyi
    olduklari vurgulamistir.

adamlar peygamberlerden bile iyiler. artik mesaj doguru
    yere giderse bir din daha gelebilir. saka bir yana
    muslumanlarin!!! icinde demis bunu.
    #24446976 :)
  2. 2.
    Akplilerin şirk beyanları v.36884125
    #24447044 :)
  3. 3.
    paralel yapının yalanlarından biridir.

durun türkçe olimpiyatlarına peygamber getirenlerden her yalan beklenir.

(bkz: paralel yapının iftira makinesi olması/#24447083)
    #24447058 :)
  4. 4.
    hz muhammed bile gururlandı biz gururlanmıyoruz, bunca yalakam olsa ben allah olduğumu bile ilan edebilirdim beyanıdır.
    #24447075 :)
  5. 5.
    böyle millete böyle bakan diyebileceğim saçma beyandır.
    #24447105 :)
  6. 6.
    internete şöyle bir baktım bulamadım. Uydurma olabilir ancak akp kanadının itikad bozukluklarına çok şaşırmamak gerek. Genelleme yapıp "hepsi böyle zaten" demek ayrı bir aptallık, "ya aslında şöyle demek istemiştir" demek ayrı bir koyunluktur.

O benim peygamberimdi be. Sabahtan akşama övünüp gururlansa "haklısın ya rasulallah" derim. Onun kapısının tozu bile övünme hakkına sahiptir ama sen kimsin?

Ekleme: hücurat 6 nedeniyle hemen inanmamıştım, meğersem essahtan da demiş. Rabbim ıslah etsin kendini peygamberden üstün gören zihniyeti.
    #24447147 :)
  7. 7.
    yalaka itlerin yine ses edemeyeceği ve gözlerinin içine baka baka çakma müslüman olduklarını ilan ettikleri gerçek.
    #24448636 :)
  8. 8.
    bizim rahmetimiz gazabımızı aşacaktır diyen birisini örnek alanların cümlesidir.
    #24448638 :)
  9. 9.
    hz muhammed bile gururlandı biz gururlanmıyoruz, kaynal: http://m.f5haber.com/siya...gamber-gafi-haberi-63490/
    #24450506 :)
  10. 10.
    içişleri Bakanı Efkan Ala'nın ettiği laftır.

içişleri Bakanı Efkan Ala, Hz. Muhammed'in fetih esnasında gurura kapıldığını söyledi. KONUŞMANIN devamında ise kendilerinin gurur yapmadıklarını belirtiyor. Sayın Efkan Ala'nın açıklamalarından, Hz. Muhammed bile guru yaptı, ancak biz yaptığımız hizmetlerden dolayı gurur yapmadık, anlamı çıkıyor. Kısaca, Bakan Ak Parti ile Allah'ın hakkında ''Levlake Levlak,Lema Halaktu'l Eflak'' (Sen Olmasaydın Kainatı Yaratmazdım) buyurduğu Efendimiz Hz Muhammed SAV'i kıyaslıyor. Peygamber bile gurura kapılmış yani hataya düşmüş, ancak kendileri gurur yapmamışlar ve hataya düşmemişler.

http://www.46medya.com/ha...rle-kiyasladi_h14246.html
    #24460948 :)
  11. 11.
    100 metre şirk koşusunda birinci olacak laftır.
    #24460973 :)
  12. 12.
    akp li bakan peygamberden daha iyi insanlar olduğunu söyledi ulan allahsız lar utanmasanız kendi dininizi ilan edeceksiniz.
    #24460989 :)
  13. 13.
    Tayyipgil için küçük, ıslam alemi için büyük bir küfürdür.
    Oylarını arttırır ama.
    #24460990 :)
  14. 14.
    hz muhammed bile gururlandı biz gururlanmıyoruz, Yine CHP'li söylese linç edilir tadında bir cümle ...

AKP'li bir bakandan gelince bir şey olmuyor...
    #24461007 :)
  15. 15.
    kendini peygamberden de üstün zanneden müşrik zavallının beyanıdır. bu arada kainatın hz muhammed'in yaratıldığını söyleyenler de müşriktir. çünkü öyle olsaydı bu kuran'da geçerdi. kuran her şeyin insanlar için yaratıldığını söylüyor.
    #24461022 :)
  16. 16.
    tayyipizm'e doğru adım adım gidildiğini gösteren açıklama. yakında rte bir kitap yazar ve buna bağlı ibadethaneler açılır.
    #24461042 :)
  17. 17.
    çok pis küfür edilmelik bir cümle.

sonra söverim oruçluyum şimdi sövmeyeyim ama bildiğin tam sövmelik yani.

bunu bile savunan varsa artık lafımız yok ne diyelim.

allah bu milletin gözünü açsın. *
    #24461889 :)
  18. 18.
    büyük bir şirk beyanıdır. allah ıslah etsin.
    #24461893 :)
  19. 19.
    hz muhammed bile gururlandı biz gururlanmıyoruz, "Rahmetimiz gazabımızı aşacaktır" diyerek sadece Allah'a mahsus olan özelliği kendine hak gören bir ruh hastasının adamının sözü. Bunlar artık hiç şaşırtmıyor. Camiye ayakkabıyla girince din elden gidiyor deyip, Allah'a şirk koşanları görmezden gelenler bu adamları beslemeye devam edecektir. Bunlara oy verip ülkeye musallat edenler aklıma geldi de yine midem bulandı.
    #24461940 :)
  20. 20.
    çok değerli zat-ı efendi efkan ala beyanı.

ayrıca başlıkları bir arada toplamak: (bkz: peygamber gurura kapıldı biz kapılmadık)

edit: moderatör beyefendiye toz kondurmuyor hemececik uçuruyor entariyi.
    #24461991 :)
  21. 21.
    Yalan ustune yalandir. insanlar Ak partiye daha çok bağlanmaktadir. Chp'ye asla iktidar yoktur.
    #24462043 :)
  22. 22.
    burada ki bile lafı açıkça görüldüğü gibi peygamberimizi aşağılamak anlamında densizin biri tarafından kullanılmıştır. derhal islam aleminden halkımızdan özür dilenmelidir. peygamberin adını bile ağzına alamayacak bir insanın o makamda ne işi vardır?
    #24462083 :)
  23. 23.
    adamlar okadar cok dini kullaniyorlar ki sonunda boyle sacmaliyorlar yeter kardesim agzinizdan bismillahdan baska bisey cikmasin show yapmayin sonra boyle aptal aptal sacmaliosunuz ...
    #24462164 :)
  24. 24.
    hz muhammed bile gururlandı biz gururlanmıyoruz, sapkınlık belirtisidir. böyle insanların yönetimde söz sahibi olmasını hazmedemiyorum. samimiyim. bakara makara diye kur'an suresi ile dalga geçen bir zihniyet oldukları için şaşırmıyorum da.
    #24462204 :)
  25. 25.
    akp dinine mensup kişi söylemidir. hep dedim keşke müslüman olsalar, keşke dertleri islam olsa diye..
    #24462276 :)