bugün

dır dırı vır vırı olmayan, sakin ama zeki kadındır. erkeğini mutlu etmek adına gülen gözlerini şeytandan uzak tutandır.
hayatımda bana tek huzur veren kadının annem oldugunu kaybettikten sonra anladım.
(bkz: anne)
hayatımda bana tek huzur veren kadının annem oldugunu kaybettikten sonra anladım.
(bkz: anne)
imkansız ve zor kadın..
bi gülüşüyle insanın içini ısıtabilen kadındır.
kendisi de huzur veren erkeğini bulmuş kadındır. çünkü ne ekersen onu biçersin diyecektim ama biliyorumki kaz hayvanının ayağı gerçekte öyle değil.

çünkü sen ne kadar cici, ne kadar ince narin nazenin, ne kadar az konuşan, ne kadar az trip atan, ne kadar az soru soran ve sitem eden, ne kadar az o sevilmeyen soru nerdesin'i soran, canını sıkmayan, dert anlatmayan, bilgi birikimli, kültürlü donanımlı okumuş eğitimli iyi aile insanı, değerleri insan üstüne olan bu yüzden çok sosyal, ailesiyle yalnızca ona aşık olduğun için görüşen, yoksa kaleyi içten fethetmek gibi ince küçük ve sığ hesaplar peşinde olmayan, ''sevgili de sömürülürmü canım'' diyecek kadar anlayışlı bu anlamda hiç birşey istemeyen verdiğiyle yetinen, aksine kendi özverili, onu en iyi taşıyan, seni götürdüğü ortamlarda onu rezil etmeyen, küçük düşürmeyen, tam aksi hanımefendiliğin ve gülümseyen gözlerinle onu yücelten, ardından bezeyişle bahsedilen, gelenek göreneklere değerlere saygılı, inanan, canı çıkmadıkça hastayım bile demeyen, ekonomiyi iyi bilen, market / alışveriş işlerinden de anlayan, yemek yapmayı bilen seven, yanında sonsuza kadar sarılıp uyuyabileceği, elini tuttuğu zaman bırakmayan ve her gün her an telefonda, yanında, sinemada, işte, evde, kapıda, okulda heryerde güzel güzel gülümseyen, yüzü güleç, ,iyi kalpli erdemli bir kadınsan, karşında da bunu anlayıp idrak edecek kadar donanımı olmayan bir yaratılan varsa o kadar istenmezsin. bu durumda sen bile özünü yitirir ve ruhunu hasta edersin. anneleri gibi huzur veren kadını isterler ama bulunca da sen benim annem değilsin derler erkekler. böyle bir kadın buldum diye şükran duyacaklarına, ardından bir de ''' haaa salağın teki, enayi, aptal'' derler. ve buna yine bir kadın sebep vermiştir ne yazık ki ya da kadınlar. etrafa, ortamlara, ilişkilere bir bakıldığında ne demek istediğim hemen anlaşılacaktır. ne yazık ki çoğunluktalar ve kurunun yanında yaşta yanar.
huzur verilen kadındır. *
(bkz: hayal)
Akıl vermeyen kadındır.
sevgilileri tarafından çok üzülen kadındır. kıymet bilmez ...
sağır ve dilsizdir...
kıskançlık yapmayan, trip atmayan, güleç yüzlü, sevimli, sempatik ve tatlı dilli kızdır.ama hak ettiği değeri görmez ve odun sevgilisi tarafından terk edilir mutlaka.
böyle bir kadın yoktur. *
(bkz: hayali bile olmayan kahraman)
sadece kendi mutluluğunu düşünmeyen olgun kadındır.
konuşmak yerine susmayı seçmiş olan kadın.
en çok aldatılan kadındır; zira erkekler huzur değil heyecan ister özellikle gelişimini tamamlayamamış erkekler... bu kadın hiç gitmeyecek sanılır, anlayışlı ya...
çekip giden kadındır.
(bkz: fareye tapan insanlar/#1799740)

huzur veren kadın yoktur.
(bkz: Eğlenilecek kız var evlenilecek kız var)
aradıgım kadın/kızdır.**
(bkz: o bir efsane)
(bkz: ben) diyebilir her dişi.
lakin doğruluğu tartışılır zira, huzurun ne olduğunu bilmez çok kadın. huzuru hep kendi cephesinde arar. istediği alınsın, istediği iltifatlar yağmur olup sağnak sağnak yağsın ister.*
erkek kendisine karışmasın, üstelikte her denileni yapsın ister.*
ancak kendi huzur bulunca huzur verir. bu da gayet menfii bir durum olduğundan huzur alışverişinden ziyade mutualist bir yaşamdır. bunda da aşk meşk aranmaz. olsa da olur olmasa da.
fakat ben yine de ben yine de (bkz: ben) diyeceğim. *
(bkz: yok öyle bişey)
cennette erkeklere vaat edilen hurilerdir.
güncel Önemli Başlıklar