bugün

aslında sayısı bir hayli fazla olan erkektir. sadece, aynı çoğu erkeğin huzur veren kadın aramaması gibi, çoğu kadın da huzur veren erkek aramıyor. çünkü çoğu kişi için ideal partneri çekici dış görünüş ve güldürme kabiliyetinin zirvede olduğu başka özellikler oluşturuyor. zaten huzur da dış görünüş ve şamata odaklı ilişkilerden yorulunca aranıyor.
Erkeğin olduğu yerde huzur olmaz.
Tabii fictional değilse.
Yok ya ilişkinin ilerleyen zamanlarında kadın sıkılır bundan. Ya da ezmeye, diş geçirmeye falan çalışır. Kadın itiş kakış sever. Aksiyon ister. Bir süre sonra huzur batar ona.
çoğu 18 - 34 yaş arası kadının yakınlaşmaktan kaçındığı erkektir. bir kitapta olgun ve beyefendi bir adam '' kadınlar gençliklerinde hatalar yapar, yıllar geçtikçe de bizi bulur '' demişti. şu anda 20' li yaşlarında olan kadınlar yakışıklı ve kaslı, aynı zamanda güldürme becerisine sahip bir erkeği her zaman listenin başına koyar. yakışıklı olmasının kendisiyle kafa uyumuna sahip olmadığını anlaması için aynı tip 2-3 erkekle çıkıp sevişmesi gerekir. 35 yaşından sonra da erkeklerde sadece dış görünüşün önemli olmadığını anlar ve huzuru aramaya başlar.
gerçi az çok dış görünüşü çekici, kadın ya da erkek herkes başta dış görünüş, sonra kafa uyumunu arar. hiç değişmez. gördüklerim ve yaşadıklarım bana bunu öğretti.
canım sevgilim beydir. can kurban böylesine. karşılıklı merhamet ve güven varsa o ilişki lahmacun ve maydonoz limon gibidir. kebabın yanında acılı şalgamdır. kurufasülye pilav gibidir.
canımdır. sağ olsun.
para desen yardımcı olurum da huzur bizde de yok amk.
KADINLAR sevmez öyle şeyleri.

Arada hiç yoktan kaos ve olay çıkaracaksın.
Uykumdan uyandırdınız.
Ne oldu ne istiyorsunuz bakiyim?
benim sorunum, ürkütücü bulunmam.. aslında kendimi çok düz ve sıradan buluyorum ama, sanırım bu adam ben değilim..
evlilik piramidine uysun yeter ya, başka bişi istemiyorum.

(bkz: evlilik piramidi)
geydir.

erkek adam gerginlik yaratır.
edebiyatı geçersek huzur veren erkekten kasıtları şudur: nitelikli bir provider (sağlayıcı) olsun ve kıskanmasın.
yoktur.ewed
mülayim bey .
adamm gibi adamm erkektir.
eski esim genel olarak iyi tarafı kotu tarafına agır basan iyi bir adamdı.
ben de iyi bir kadınım.
ama beraber ortaya cıkardıgımız sey kaos, acı, gozyası, hırs, kavga, huzursuzluk gibi seyler oldu.

ben huzur veren erkegi seviyorum ya:))))
basit. net. kafa karıstırmayan. dusunen ama yormayan. huzurlu ama neseli.

geriye donmek istemem. ben halimden memnunum huzur veren erkegin yoresinde.

sevgili eski esim, bi cok net 7-8 sene geri doner misin diye seni bekledim.
ama sonunda anladım ki ben senin geri donmeni istemiyormusum cunku cok huzursuz ediyormussun beni.
senin yakın cevren bize dair cok saygısız bir tutum sergilese de ben yasadıgım muddetce sana saygısızlık etmem. sana uzaktan da bi cesit sevgi beslerim bu hayatta.
ama bundan boyle bir daha birbirimizin kapısını calmayalım.
uzaktan sevgiyle ve saygıyla.
ölü erkektir.
terk edilecektir.
onu bulan kadın şanslı kadındır. Ben sevdiceğin yanında olduğumda huzur kelimesi utanır kendinden. Çok özledim sözlük..
Karşımda ki insan beklenti içine girmezse her türlü huzuru sağlarım.
bu tiplemenin kadın versiyonuna hasret erkektir.
Babam. Ona sarılmak kadar huzur verici bişey yok.
Sanmıyorum ama varsa alırım bi dal hahaha.
dünyayı sömürdü ve son nefesini verdi.