bugün

kendisiyle levent kırca'nın süper ötesi über espriler yaptığı kelime. bir diğer versiyonu için:

(bkz: jet ski)
çok başınabuyruk bir köpek cinsidir. laf dinlemez. ama bir o kadar da sevimli ve canayakındır.
(bkz: keçi)kadar inatçı.
http://img59.imageshack.u...ckywx.jpg&via=mupload

kendisi böyle bişeydir efenim. camdan bakarken kafasına perde gelmiş. türbanlı teyze gibi olmuş hayvan..

not:bizim evde yaşıyor kendisi.
sevimlilik konusunda aşmış oyuncu köpekler. yanına oturunca; gelip suratınızı yalaması, tepenize çıkması, başını eğip kendini sevdirmeye çalışması, başını ve patilerini bacaklarınıza koyup öylece durması, dışarıdan bir ses veya kişiye dikkat kesilip sonra umursamayaarak gelip elinizi, hırkanızı ısırması bir de yüzsüz yüzsüz yemek kabını bir uçtan alıp dibinize getirip "bana yemek ver" dermişcesine tavırları, sevgi manyağı etmek istemeniz için yeterlidir.
bembeyaz tüyleri ve mavi gözleri olanlarının ayrı bir güzel olduğu köpek cinsidir.

http://galeri.uludagsozluk.com/g/husky/
muhteşem dağcılık ve kampçılık malzemeleri üreten firmadır.
"allah bu gözlerin nazarından korusun !" dedirten köpek türü. bakma lan ! bakma ! it !!!
benim logomdur kendisi.
geçen kartalda gördüm bir adamın vardı 1 anne 2 yavru oynuyorlardı çimenlerde tatlı hayvan bunlar yahu ama çok salaklarmış veteriner yeğen söylemişti.
çok şirin güzel gözleri olan kurt köpeği ama havlamayan.
gözleri güzel köpektir.kurt familyasından gelmektedir.soğuk iklimlere uyum sağlamaktadır.inatçı oldukları hakkında söylemler vardır.
en asil ve güzel köpek türlerinden biridir. kendince kuralları olduğundan, eğitilmesi güç köpeklerdir.
sert bakışına hayran olunası köpek.*
http://www.ilanbir.com/wp...ssipress/1251196312-1.jpg
Dunyada esi benzeri olmayan asalete sahip kopek cinsi. Ailemizin yeni uyesi. Bahceye cok yakisti aslan parcasi, yesil cimenlerin arasinda masmavi gozler. Havada pufur pufur ohh degmesinler keyfine.
Dedikleri kadar zor olsada dehşet derecede sevdiğim bir kurt türü .
eğitilmesi en zor köpeklerden biridir, itaat etmeyi pek sevmez o an aklına ne eserse onu yapar. ama yine de o güzel gözlerinin asaleti için değer. bir de çok çapkın olduklarına dair söylemler vardır. köpeğiniz evden kaçtıysa aşık olmuş olma ihtimali yüksek yani.*
dünyanın en karizma hayvanı yemin ediyorum.

görsel
görsel
görsel
görsel

ediiit: bir o kadar da sevimliler.:)

görsel
hayvanlar aleminin reisi.
yavrusunun bile karizma olduğu tek köpek ırkı. sahibine çok sadıktır.
çok güzeldir. çok tatlıdır. çok hoştur. çok şekerdir. çok şeydir, o derece yani. birkaç kere lütfedip karşıma çıkmış ve kendisini sevmeme izin vermiştir. hatta bir tanesiyle beraber bir pastanenin önündeki kaldırıma yapıştım, karşılıklı mırıl mırıl bayağı bir muhabbet ettik. 'bahçeli bir evde yaşasam ben bundan bir tane isterim' diye düşünüyordum ama düşünmemek lazımmış. soğuk iklim hayvanı, nerede mutlu oluyorsa orada kalsın n'apiim. ben görsellere bakarak da idare ederim.
tanım: başta sivas toprağını koklamış biri olmakla beraber en sevdiğim it cinsi.

--spoiler--
benim haddime değil ancak maksat hayvanın yuvasız kalmaması olduğundan alt yazı geçmek istedim sahibini de tanımıyorum, istanbul kağıthane de 6 aylık oldukça sevimli bir husky çok ama çok acil yuva arıyormuş, umarız en kısa zamanda sıcak çorbasına kavuşur.
--spoiler--
gel kucu kucu cinsidir. hepsi aynı amuaagoyim derdim ama hayır.
her nedense teşbihte hata olmaz, mavi gözlü kürt denince akla geliverendir.
çok ihtişamlı bir köpek cinsidir. bir diğer adı Sibirya kurdudur.