bugün

Yeni nesil yazar, hoş gelmiştir.

Inşallah kızdır*
(bkz: Hoş geldin madem)
yeni yeni gördüm bunu, üslubundan dolayı kesin abberline'dır yazacaktım ama yazılmış...
eskisi gibi gereksiz polemik başlatıcı ''...... donuza ekledim.....'' kopyala yapıştır entylerini *girmezse sevinirim.
Edit; gelen mesajı ile "adam" olmadığını göstermiştir sağolsun. Hep en doğrusu bu arkadaş, sen ben o diğerinin bir değeri yok gözünde...
açık eksici bir ezik daha. cinconlu. beşiktaşlılara sövmek serbest, himmetspora laf edince seri eksilemeye devam. bu da saniye sayıp eksileyen maharetli arkadaşlardan. azmine hayran oldum yiğidim.

çok güldürdü sağolsun. bir garip organizma. gece gece teallamm. *
Reza zarrab ve ihsan kalkavan' ı unutmuş tinercilerin ve şike soruşturması yaşanmamış gibi pişkin pişkin Himmetten bahseden şikecilerin saldırısına uğramış yazar. Hiçbirinizi ciddiye almıyorum. Çünkü öz eleştiri yapacak olgunluğa sahip değilsiniz.
sevmiyormuş beni. varsın sevmesin. ben de ona bayılmıyorum. galatasaray düşmanı olduğumdan söz etmiş, evet sevmiyorum, doğrudur, haklıdır.

beşiktaş'tan şike ve teşvikle şampiyonluklar çalan bir takımı da asla sevmem. mühendis oktay'ın katillerinin takımın sevmem.
Hem cinconlu, hem açık eksici. Bir de kalkmış saygıdan bahsediyor. Ezikliğin dibinde yaşayan bir yazar.

Abberline imiş. Eskiden açık eksi gibi çocukça şeyler yapmazdı. Eskiden severdim. Neyse en azından artık donuzcu başı değil eksici başı. *
abi açık eksileme öyle huylanıyorum demek istediğim yazar.
Artık sadece sempatik nick altları girecek ve polemiğe karışmayacak yazar. Kavga yakışmıyor bize lan. Olmuyor böyle.
her gün itinayla bana nick altı yazan yazar. öptüm. mucuk.
Nickini cok begendigim yazar kisisi. Fekat gordukce aklima the devil and the huntsman sarkisi geliyor.
birader çok eskiden tanırım seni..

sana yalvarıyorum tedavi ol..

eminim etrafında bunu söyleyen, ima eden, ya da boşvermiş olan çok insan vardır..

ya da gel abi özel mesaja arkadaş arkadaşın pisikiyatrı bile olur gerekirse..
uludağ sözlük 2006 kadrosun da bulunan yazar.
Ooo abbis. Tatlis donuzluyor musun burada da?

Abbis bir yazardir.
http://www.uludagsozluk.com/e/36751778/

kardeş.. bir haftasonu arap şükrü teklifi yapıyorum sana var mısın?

bir sözlük kullanıcısı..

edit: tamam fsm yapalım o zaman hocam, mekan çok da önemli değil zaten.. ama arap şükrüyü çok özlemiştim.. kırmasaydın keşke beni lan!
arap şükrü' den elini eteğini çekmiş yazar. artık yalnız okuyor, yazıyor, içiyor. böylesini de iyi buluyor. donuzsuz, huzurlu hayat...
Çok iyi bir galatasaray taraftarı. Galatasaray için herşeyi yapacak bir insan. Sözlükte saygısızca ifade kullananlara gereken cevabı verir. Saygısızca ifadeler kullanmaz.
kendine yavşak diyen mal. onu biliyoruz kardeş başka bir şey söyle.
--spoiler--
kendine yavşak diyen mal. onu biliyoruz kardeş başka bir şey söyle.
--spoiler--

en azından bazı samimiyetsiz, yapmacık, rol yapan şuursuz fenerbahçe fanatiklerinin aksine kendini bilen yazar. sizde o cesaret yok tabi... sevsinler.
2 dir açık eksileyen kardeş. Jimmynin yancısı heralde.
https://galeri.uludagsozluk.com/r/1445583/+

abberline donuz tuşundan dolayı millete salçalanır olmuş. neticemle güldüm lan.

1000 online yazarın 500 ünü donuzlayan kimdi la totoş?
tutarsızlıkların efendisi. lord of the donuz.

melkor'un yarattığı bu kötü yaratıkdan kendinizi sakınınız.
artık çok mecbur kalmadıkça donuz butonunu kullanmayacak, hislerini oy butonları ile duyuracak yazardır.
ayrıca kendisi abberline değildir, çok yakın bir arkadaşıdır. lütfen bu konuda iyi ayrım yapınız.
Kutsala saygı duymayan alkoliklerle de muhatap olmayan yazardır.
adam gibi adam yazardır. evet.