bugün

Kalbini 12 den kazanmanizi saglayacak inceliktir. Usulca uzatip al erim sana surdum dersiniz. Bi anda gozleri dolar boynunuza sarilir.
kalbe giden tek yol.
kırmızı aşk rengidir yiğidim diye koluna imalı şekilde vurup gülümsediniz mi tamamdır doğru yoldasınız.
Yuzundeki sevinc herseye bedeldir.
Sevgi neydi sevgi salcalı ekmekti.
bi an için hayal kurdurdu.
Hatun o, can can.
Iftardan sonra yesin iki gozumun ciceee dersiniz.
salçayı ekmeğin arasına katmadan önce ekmeğin içini tost makinesinde iyice ısıtmış iseniz erkek kişisinin gözyaşlarına boğulmasına sebep olacağınız eylemdir.
samimi eylemdir. buram buram romantizm kokar. zaten kırmızı da aşkın rengiydi dimi?
Bunu bi kız yapıyosa o kız egelidir. Salçalı ekmek vermek ne biliyim bana gore cok degerlisin dikkat et kendine bişey olmasın demek gibi bişeydir. Kacırmamak lazım bu kızı.
Birinden Hoşlanmaktan ziyade bizim mahallede ben daha 7 yaşındayken arkadaşlarla saklambaç oynardık. Daha sonra annem bize salça ekmek yapardı. Ben de anne nolur en büyüğünü bana ver nolur derdim. Tamam ama herkese vereceksin bu ekmekten diyerek beni tembihlerdi. Daha sonra orada kendimi değerli hissederdim. He heey en büyüğü benim ekmegim diye. Ne günlerdi ya keşke geri gitmenin bir yolu olsaydı o günlere...