bugün

size yanlış kızdan hoşlandığınızı gösterir.

o kızla çıkılır mı amk "herkez" ne ?
hoşlanılan kızın serdar ortaç dinlemesiyle kapışabileceği karşılaştırmadır.

(bkz: Aşk bu kızıl ötesi yaralı müzesi hareket edemem)
catdık ya dedirten durum. yalnış kişileri secerseniz yanlız kalırsınız mevzusu.
hoşlanılan kızın ayrı yazılması gereken "de" ve "da" ları bitişik yazması kadar üzücü bir durumdur.
hoşlanan adamın umrunda olmaması gerekendir, gerçekten hoşlanıyorsa fark bile etmez yanlış harfleri, kelimeleri, hatta cümleleri.
yalnış kızdan hoşlandığınızı gösterir. bir daha meşaz atmamalısınız. herkes bile diyemiyor, peh. yanlız kalın daha iyi. kesinliklen meşazlaşırken şarzınızı bitirmeye deyecek bir kız değildir.
kızı bulmuşsun, hoşlanmışsın. herkez deyince yanlış kişi olduğuna karar veriyorsun? *
(bkz: i dont fucking caree)
intihar etme sebeplerindendir. bu kelimeyi böyle yazan bir hatundan gelecek beklemek, çölde kutup ayısına rastlamaktan farksızdır.
yapa biliyorum
göre biliyorum

gibi sözcüklerdeki -ebil ekini ayrı yazandan daha müthiş biri değildir.
hoşlanan erkeğin hislerini dizginlemeye başlaması gerekir. olay sadece bir kelimeyi yanlış yazmak değil. türkçede yaygın kullanımı olmayan bir kelime olsa gam yemeyeceğim de, en çok kullanılan kelimelerden biri. bu kelimeyi bu şekilde yazmak bir kere insanın eline kitap değmediğini gösterir. imkanı olup okumayan insan en tiksinilesi insandır. hayata boşuna gelmiş oksijen israfıdır. (bakın imkanı olan diyorum)
güncel Önemli Başlıklar