bugün

kendine güveni yoktur, yakışıklı veya zengin değildir, kızın kabul etmeyeceğini peşinen düşünür. vardır bir sebebi.
Yazıık. incinmiş erkektir o. Kıymayın garibana.
Yazar burada kendine mi telkin vermiş, başkasına mı akıl vermiş anlamadım. Yemeyenin malını yerler anacım. Durum bundan ibaret.
kendine güveni yoktur büyük ihtimalle. ya tipine güvenmez ya da kızın reddedeceğinden korkar. ya da konuyu nasıl ilerleteceğini bilemez. veyahutta ilişki tecrübesizliği vardır. bunları yenip kızla konuşması gerekir. maksimum alacağın cevap hayır olur. korkma bundan. kız seninle alay etmez. eğer o potansiyelli bir kızdan hoşlandıysan bırak onu. kızın ucuzluğu o. her neyse. git konuş. olmazsa başkasına yönel. çakılı kalma. hayat hızlı yaşanıyor. sürekli önündeki maçlara odaklan. elbet hayat eşini bulursun. bir de şu da var. herkes en az bir kez reddedilmeli. o tecrübeyi yaşamalısın. ayakların yere bassın. bir sorumluluk al ve mümkünse kızla yüz yüze konuş. zaten sosyal medyada konuşma başlatmak kolaydır. ben reeli kastediyorum. kızla mümkünse teke tek konuş. tek yakala kızı. en fazla reddedilirsin. ama kabul ederse hoşlandığın kızda senin olur.
fırsat bulamayan erkektir.
KALBi Bi GARiP ATIYORSA DEMEK Ki, KONUSMAYI UNUTMUŞTUR.
ulaşamamıştır. yalnızca 3 kez görüp daha sonrasında bir daha denk gelememiştir.
Benim gibi ergen olan erkektir, tecrube sart azizim.
karşısındakini hoşlandığı kız olarak değil de onun da kendisi gibi insan olduğunu düşünse gidip direkt konuşur.

Denendi çalışıyor.
Burada önemli olan konuş(a)mayan acaba buradaki yetersizlik durum eki erkekten mi? kaynaklı yoksa kızın onu tweterdan, facebooktan, instagramdan engellemesiyle bir alakası var mı?
Yani sevdiği kızın onu konuşturmaması veya konuşmak istememesi durumu da olabilir.
(bkz: tamam AMK kuyruk acım var)
Benimdir. Kız kapılmıştır.
takriben 15 gün içerisinde kızı başkasına kaptıracak erkektir.
Böyle şeyler biz erkekler için gerçektende çok zordur. Bir tarafta o kızı tamamen kaybetmek var.
Aha işte tam bir liseli ergenilk halim.
Ee konusamiyorsa konusamiyordur. Size ne. Bir kızla konuşamıyor diye eksik bir erkekmidir. Hayır. Muhtrmelen çok duygusal bir erkektir. Karşısında ki kızı rahatsız etmekten korkan biridir belki. Belki tacizci olarak gorulmekden korkuyordur. Belki de karşısında ki kızın duygularından emin değildir. Hemen damgalamayin öyle. Edep edep.illede edep.
Kendisiyle konuşacak bir kız bekleyen erkektir. Elinden başka bişey gelmiyordur.
içinizde yaşamayın amk. gidin konuşun. sevgili olsa bile onu seviyorsanız gidin yüzüne söyleyin. rahatlamayacaksınız ancak pişmanda olmayacaksınız. sadece daha çok içebilirsiniz.
Bakınız ben. Üniversite bitecek ben hala aynı kafadayım alüminyum.
hoşlandığı kızı alfa erkeğe kaptıracak olan ezik beta erkeğidir.

hey! güzel sözlük kızından hoşlanan ezik ve sempatik sözlük erkeği... sen hala dur öyle, dur bakalım. kim bilir o kız hangi alfa erkeğiyle bir sürü sohbetler etmiştir şu zaman dek. alfa bu, boş durur mu hiç. çakaaal... güzel bir kız sözlüğe geldiği gibi kokusunu alıp hemen takip eder ve muhabbeti başlatır. sen de anca dur öyle bak kıza. onlar da sözlükte birbirleriyle oynaşsınlar. gerçi burada kıza da acıyorum ben. işin sonunda o da çöp olacak çünkü ama farkında değil henüz. ah işte ah. neyse, artık daha fazla uzatmadan ben gideyim moraller bozulmasın çok.
--spoiler--
Sevdigini söylemek şimdi mi ayıp oldu,
Doğduğundan bu yana sevmiyor mu adem oğlu?
--spoiler--
utanmadan, çekinmeden, soğuk kanlı bir şekilde açılabilir. Fazla da koşullamayın kendinizi sonra boşlukta kalmayın.
ileride çok pişman olacak erkektir.
(bkz: hoşlandığı kızı umursamazlıktan gelen erkek)
dertli erkektir. Konuşmaya kalksa saçmalamaktan, titreyen eline koluna söz geçirememekten ,kızın karşısında ezilip kendinden soğutmaktan korkar. Tavsiyelere açık erkektir
Genelde kendine güvenmeyen erkek tipinin yaşadığı bir durumdur olarak aksedilse de o andaki yaşanılan duyguya yönelik olağan bir durumdur ve geçicidir. Hatunla aynı ortamda bulunduğunuz sürenin uzun olması derdin en büyük ilaçıdır.
kalbinin kırılmasını istemiyordur. söyleyince reddedilecek kalbi kırılacak. hoşlandığı kişiyi belki bir daha göremeyecek.
sadece hoşlanmayla yetinmeyi öğrenip kötü sonuçları akarte etmiştir. akıllı erkektir.
güncel Önemli Başlıklar