bugün

doğru yazımı hoşsohbet olan kelime.
sözlüğün bana layık gördüğü karma adı. 80-100 arasına tekabül ediyor heralde.
sözlükteki imajım. puanım da doksanmış.
konuştuğunda (yazdığında) zevkle dinlenen, dikkate alınan, keyif veren sohbet insanı demektir. karma puanımın bana getirdiği karşılıktır aynı zamanda. *
(bkz: sözlükteki hoş sohbetler)
(bkz: hanım koş benden bahsediyolar)
81'den başlayan karma puanı...
sözlükteki yeni statüm. açıkçası sözlükte yazmaya başlayalı fazla zaman olmadı ancak, hoşsohbet olduğumu nasıl da hemen anladılar bilemiyorum. bir sonraki statüm, "şımardı .ötü kalktı" olacak diye korkuyorum..

edit: aerozeppelin' e selam eder bu genç yetenek..
kalemi kırmadan önce, bi uyarsaydı delikanlılık olacaktı..
genelde sözlükteki her yazarın sahip olduğu bir özelliktir. nick altı entrylere şöyle bir baktığınızda genelinde 'hoş sohbet yazarıdır' tarzı entry görmeniz mümkündür.
konuşmayı pek sevmeyen biri olmamla birlikte sözlüğün bana vermiş olduğu karma ünvanı.*
sohbeti sarandır , içki masasının aranan adamıdır bu kişi, yavşakımsıdır kendisi, yani bulunduğu kabın şeklini alır bu kişi, karmam olarak şu sıralar benimsediğim bu değere alışmak zor çünkü, misyonun farkında gibi havalı bir karma değerinden yükselmektir belki ancak misyonun farkında kadar havalı değildir, *
bu karmaya sahip olan kişilerin sürekli mesajlaştığını düşünürdüm ne salakmışım.
sempatik, konuşmaktan zevk alınan kişilere söylenen söz.
ötesine geçemediğim, geçemeyeceğimin bilincinde olduğum,
sözlüğün bana reva gördüğü karma puanıdır.
bana bu yakışıyor zahir.
yanlış bir karma türü. adam odundur ama yazdıkları kabul görür. e bu adam nasıl hoş sohbet oluyor? ilginç bunlar hep.
üstüme yapışmış karma ismi, hoş sohbet kime hoş sohbet? kendine.
sabah sabah gördüğüm karma puanım ve anlamı. bi hoşuma gitmedi değil yani.

ne gördün de eksiledin seovi buralardaysan 3 kere vur.
yeni ulaştığım karma değeri. *
Sözlüğün bana layık gördüğü uzun süre üstümden atamayacağımı düşündüğüm karma değeri.
sözlüğün bugün bana layık gördüğü karne notum. eyvallah sözlük, beni sizler yarattınız.
sözlüğün banada lütfettiği karma değeri.
bazen insana sözlüğe gir ve muhabbetine bak diye direten sözlükteki hoş sohbettir.
sözlükte bana layık görülen karma değeri.
benim de çok hoşlandığım karma değeridir. aslında bir şekilde bu karmayı stabil tutmayı bile düşünmüyor değilim. biraz şakirtlere, biraz da laikçilere oynarsam sabit kalabilir.
(bkz: hoşsohbet).
güncel Önemli Başlıklar