bugün

patronlarından kurtulmak isteyen üç adamın komik hikayesi diyorlar. oyuncu kadrosu tanıdık, 12 ağustosta geliyormuş diyorlar.
12 ağustos 2011 cuma günü gösterime girecek olan komedi film.fragmana bakılırsa izlemeye değer gibi görünüyor.

--spoiler--
seth gordon’un yönettiği ve jason bateman, charlie day, jason sudeikis ile jennifer aniston’un oynadığı patrondan kurtulma sanatı (horrible bosses), 12 ağustos 2011’de warner bros. dağıtımıyla warner bros. tarafından vizyona çıkarılıyor.

eğer patronunuz psikopatsa, ya da erkek avcısıysa ya da tam anlamıyla ahlâksızsa ne yapabilirsiniz? üç kahramanımız, fazladan birkaç kadehin verdiği güçle ve biraz da tez canlı eski bir mahkûmun tavsiyesiyle, dünyayı patronlarından kurtulabilmek için dolambaçlı ama hataya yer bırakmayan bir plân yaparlar.
--spoiler--

http://www.youtube.com/watch?v=ovat4wo80xm
komedi filmleri haricinde sinemaya gitmeyi sevmeyen bünyenin - bu ben oluyorum- kesinlikle izleyeceği filmdir. patronundan çok çeken biri olmamdan dolayı, böyle bir sanata ihtiyaç duyabiliritem* çok yüksek.
"en iyi düşünülmüş planlar bile sadece onların ardındaki beyinler kadar iyidir" sözü beğendim.
dale karakterini (bkz: charlie day) ali atay'a benzettiğim, gülmek için ideal bir film.
rastgele film seçimi sonucu gittiğim ve eğlenerek izlediğim komik film. özellikle ikinci perde çok komikti.
çok iyi pek güzel olan filmdir. deyinmeden geçemeyeceğim bir yer.
filmin sonunda ki hatalı sahneleri izleyin.
yeni izleme fırsatını bulabildiğim fevkalbeşer seviyesinde komedi filmi. son zamanlarda izlediğim en harika film buydu, berbat geçen haftamı ve keyfimi düzeltti diyebilirim.

öncelikle, jennifer aniston ve colin farrell' ın performansına ba-yıl-dım! döktürmüşler desem yeridir. psikopat patron rolündeki kevin spacey biraz daha sönük kalmıştı, kötü oynadığından değil arıza ile azgın patronlar daha eğlendiriciydi diye düşünüyorum. filmin ilerleyen dakikalarında ikisinin kayışı koparacağı en başından belliydi zaten. daha göründüğü ilk sahnede j.'in şöyle bir diyalogu vardı:

--spoiler--
-gossip girl' ü izledin mi?
+hayır
-ben dün akşam bir bölümünü izledim, kendimi o kadar feci parmakladım ki tırnağım kırıldı. suyu açar mısın?
(dale suyu açar, kadının elindeki hortumu dale' in kasıklarına tutmuştur)
+aa hep ıslandı, hatları belli oluyor. şabat şalom, birileri sünnetli galiba

--spoiler--

aklımda böyle kalmış, kelimeler farklı olabilir ama böyle bir şeydi. collin farrel' ın karakteri ayrı bir manyak zaten. hamile n kadıtuvalet sırası beklerken içeride otuz bir çekiyordu. fazla ispoylır vermek istemiyorum, ama şunu da eklemeden geçemeyeceğim:

(bkz: motherfucker jones)

bu karakteri türkçe' ye jetskici jones diye çevirmişler, sırf bunun için bile izlenir film. 2011' in en güzel komedi filmiydi, inşallah yayında ve yapımda emeği geçenler gani gani alırlar karşılığını, temiz güldüm hani.
şimdilik 2011 yılının en iyi komedi filmidir. yaz aylarına denk gelmesi ve reklamının fazla yapılmamasından ötürü çok gündem de olamamış ve beklenen izleyiciyi sinemaya çekememiştir. malum ortamlara dvdrip ya da hd veriyonu düştüğü zaman kıymeti anlanacak bir yapımdır. ayrıca motherfucker jones repliğini dillere dolayacaktır.
dün izledik gördük ki bu film olmuş arkadaş.
yarım yarım yarmıştır. tekrar tekrar izlenebilitesi yüksek olan filmdir.
(bkz: motherfucker jones) sen çok yaşa emi. ne piç bir adamsın lan sen.

ve gelelim sana jennifer aniston.
sen nasıl bir insansın öyle ya.
ne kadar güzelsin ne kadar çekicisin arkadaş.
tekrar tekrar sevgilerimi gönderiyorum sana öpüyorum seni buralardan.*

not: angelina jolie eksiliyor.*
filmi henüz bitirdim. yaani bnm umduğum kadar iyi çıkmadı açıkçası. ama seyirlik iyi bi film tabii. k. spacey'in caanlandırdığı karakter inanılmazdı. j. anniston'ı hiç bu kadar seksi bulmamıştım. colin farell da oyunculuğuyla 10 puan aldı. kokain sahnesi çok iyiydi, kamera arkası da olması ayrı bi keyif oldu. ama yılın en iyi komedi filmi falan yakıştırmaları bana biraz abartı geliyor.
beklentinizi normal seviyede tutmak suretiyle sizi kahkaha krizine sokabilir.ve evet;

bu güne kadar seksi olduğunu düşünmediğim jennifer aniston,aslında seksiymişşş!
türkiye gişe ismi " patrondan kurtulma sanatı " olan komedi/suç filmi.
Senaryosu ve oyuncuları ile öne çıkan bir filmdir.
komedi filmi kategorisini bu filme vermemişler, kendisi haketmiş *

10 numara film olmuş, oyuncular çok iyi. (bkz: motherfucher jones)karakteri yarmıştır.
film şahane.
izleyeceklere şimdiden söyleyeyim kesinlikle aile ortamına göre değildir. aşırı derecede küfür içermektedir. özellikle altyazılı izlerken. türkçe dublajı nasıl yaparlar bilemem.
BAŞTAN SONA GÜLDÜREN GENiŞ OYUNCU KADROSU OLAN FiLM.
arabayla bir psikopattan kaçan gençlerin telefon sex yapması gibi ilginç sahneleri barındıran, yardıran filmdir.*
filmi izlemedim, izleyip beğenenlere de saygım var tabii ama*,

+kornayı 6 kere çalarım.
-hayır, daha az dikkat çekecek bir şey bulmalıyız.
+4 kere çalayım?

hayır aga bunu fragmana koyuyorsunuz bir de, espri anlayışınızı mıncırayım sizin.
son zamanlarda izlediğim en eğlenceli karakter komedisiydi.. (bkz: dale) karakteri tam anlamıyla bomba..
son yıllarda izlenebilecek en komik yapımlardan biridir. patronlarından kurtulmak isteyen 3 arkadaşın başına gelenleri anlatan eğlenceli bir yapımdır. motherfucker jones tiplemesi ayrıca bir görülmelidir.
ciddi ciddi güldüğüm son filmdir. jennifer aniston da nasıl esmer olmuş, nasıl güzel olmuş izleyin görün.
çoluk çocuk izlenemeyecek kadar argo içersede son yılların en iyi komedi filmi.
senaryo özgün, bazı karakterler ise sınırsız derecede sıradışı ve çılgın.
dişçiye dikkat!
söylenebilecek tek şey şu olmalı:
-çok güldüm, hem de çok.
kevin spacey'nin bir komedi filmini dahi l.a confidental havasına sokabildiğini gördüğümüz, charlie day'in güldürmekten ve jennifer aniston'ın ise seksilikten donumuzda bi takım ıslaklıklara mahal verdiği film.

izleyin izlettirin!
bildik bir amerikan komedisi. biraz beğenilmesinin sebebi oyuncularından kaynaklanıyor.
izlemeye değer komedi, filmi izlerken akla brad pitt geliyor...

jennifer aniston'u görünce, tamam angelina jolie uğruna da olsa...