bugün

honda'nın 117 ps gücünde 600 lük süper sport motorsikleti.
Hondanın aşmış motor modeli
(bkz: cemin motoru)
(bkz: kırmızı) *
honda'nın cbr 1000 rr'sdan sonraki en seri en hızlı iki tekerlekli makinesi.
hiç sürme fırsatım olmadı ne yazık ki. kuzenim sürerken arkasında oturarak o heyecanı tadabildim ancak.
hızımz 150den 50lere düşerken meydana gelen eylemsizlik kuvveti ile kuzenimle aramızda başka bir bağ oluştuğunu düşünmüyor değilim zaman zaman.
(bkz: honda cbr 600 f)
(bkz: honda cbr 600 rr) olarak iki çeşidi vardır. f modeli acemiler için daha uygundur, rr modeli ise; (bkz: bas gaza aşkım bas gaza)
maltepeden - bostancıya* 1 dakikada ulaştıran şeytan işi alet.

o bir dakikalık yolda hayatımda ilk defa 250 km lafını bana unutturmayan alet.

benzin deposunun aniden ısınması sebebiyle ellerimin yanması son anda arkadaşın götüne girmem akabinde beni ölümden döndüren alet.
600 rr modeli ile 4 tekerlekli motorsiklet olarak anılan ariel atom'dan epeyce bir fark yemiş olan alet.
kırmızı siyahının muhteşem bir görüntüye sahip olmasının yanı sıra sesine ölenebilecek motordur.
Hayallerimi süsleyen iki tekerlekli alet.
önümüzdeki ay alacağım canavar. kesinlikle arabaya alternatif olarak düşünülmemelidir. zaten arabamız var da trafik ilerlemiyorki kullanalım amk.

125 in hiç hız yapmaması, 250r modeli ile arasında kaldıktan sonra karar kıldığımdır. yakıt tüketimi sınıfındakilere göre en iyisidir. karizması ayrı sanırım. bakalım.
z1000 gibi azgın bir boğadan z 750 gibi bir katırdan
vfr 800 gibi bir gorilden bmw gs 1200 gibi bir fil den
st 1300 pan gibi bir uzaylidan bile
daha agresif bir kaplan yada yırtıcı bir aslandir 600 rr kesinikle bașlangıç motoru değildir.
Çok pahalı olmasa direk alacağım alet.
Başlangıç motoru olarak önerilmeyen marka.

600 rr modeli şöle bişi;

görsel
Bir gün alıcam ve dünya yı gezicem.
Başlangıç olarak alırsanız ilk ve sonunuz olur.
600 cc sınıfının tanrıçasıdır
en uygun fiyatlısı en güzeli en hondasıdır.
sele altındaki egsozuyla beni benden alandır fakat maalesef cbr serisi fazlasıyla etiket olmuştur.
cbr ilk zamanları güzeldi. şuan gözdw olan motor Suzuki gsx 600
kusura bakmayın en boktan japon suzukidir doğru dürüst servis ağı yok müşteri memnuniyeti 0 ayrıca pahalı
siz siz olun hondadan şaşmayın
hem ne demişler honda hayat onda .
senin gibi motorun anasını sikeyim, senin gibi motoru yapan japonları sikeyim,seni türkiye de satışa sokan firmayı sikeyim, senin ben frenlerini sikeyim,ya ben seni aldığım günün amına koyim.

1.340 liralık lastiklerin parasını ananızın amına koyup sikeyim. size verdiğim paranın da, en ufak ıslaklıkta kayan lastiğinizi de, lastikleri tutan vidalarınızı da sikeyim. motorun ön granajları götünüze girsin emi orospu çocukları.