bugün

hondanın Endonezya lansmanını yaptığı motordur ülkemize 20 bin lira gibi bir fiyata geleceği düşünülmektedir. uzay filmlerinden fırlamış gibi duran bilgi ekranı ile ufffff.
Yakında almayı düşündüğüm motordur. Evet gerek görüntüsü gerek performansı ve fiyatı olsun oldukça etkili bir motor.
harikulade.

görsel
seneye ehliyetimi ve sürüş eğitimimi almış vaziyette yamaha r25 almayı düşünürken bu motor fikrimi değiştirmiştir. yaş oldu 22 mesleğimizi yeni alacağız elimize. ilk maaşımla alacak öyle bir motor arıyordum ki 2 sene hiç sıkılmadan kullanayım. çünkü 600'lüğe geçme meraklılarındanım bende. ama içimdeki apaçiyi durdurup her şeyi tam kontrollü öğrenmek istiyorum ve 2 sene rahat rahat öğretir bu motor bana olayı diye düşünüyorum. şu tanıtım videosu aklımı aldı. türkiye'de satılsın fiyatı önemli değil. benim olacaksın.
https://youtu.be/IHY9T6Cx...=FLiXC4nNee2OVMczEh0QrwSw
Benim bildiğim adı 250r ama bu sene rr oldu ise bilemem. Ciks bir görüntüsü olduğu aşikar. Ama dışındaki plastik parçaların kalitesi tartışılır. Mt 25 gibi plastik dışı var sanki. Görmedim henüz bu halini ama bir önceki versiyonu o kadar rahat kullanılan bir motor ki anlatamam. Sanırım artık çift silindir oluyor. Hala az yakacak mı göreceğiz. Az yakarsa alınır. Tabi ilk motor olarak. ikinci motor olmaz.
Almayı düşündüğüm motor. Başlangıç için ideal.
Olsada yesek motoru.
Yıllardır beklemenize rağmen türkiye de satışa sunulmayan efsane motorsiklet. Şu karizmaya şu endama bir bakın arkadaşlar. Muazzam gerçekten.

görsel
görsel
görsel
racing motorun başlangıçı olmaz en dandik 250 r lar 160 yapıyor bununla başlamayın da burada nikaltınıza rahmet yazmak zorunda kalmayalım. önce naked ile başlayın 1 sene ya da 10 bin km sonra geçin bunlara ya da yok illa racing sürücem diyorsan 125 r larla başlayın genç arkadaşlarım.
türkiye'ye gelseydi 250cc sınıfının lideri olabilecekken, avrupa emisyon standartlarına uygun olmadığı için getirilmeyen motordur:(
güncel Önemli Başlıklar