bugün

Evet efendim hiçbir din saygıyı haketmez. Şeriat deyip zırvaladıkları sürece haklı olarak görülür! Var ya tüm dinlerin ellerini ayaklarımızdan çekmelidir diyoruz.
neden din deyince sadece islamiyet gelir ki akla.
her din saygıyı hakeder. sadece o dine mensup insanlardadır sorun. insanlara saygı duymamak gerekir eğer onlar da saygı duymuyorsa. yoksa herkesin dini kendini bağlar.
Bir trol sıçmığı.
hiçbir deyip genelleme yaparken, aklıma katolik şeriatı gelmiyor.
Tengriye saygısızlık eden yazar fikridir.
Dinci trollere dert olan konudur ve kimse kimsenin sahibi değildir. Dinler kimsenin sahibi olamaz bunun anlaşılması lazımdır.
Asıl dinler ve dinciler bugüne kadar haddini aşmıştır ve saygıyı haketmez!
Olur efendim, dincilik içinde kıvranmaktan daha iyidir. Hiçbir din saygıyı haketmez. Zorunda da değilsin.
deme öyle çarpılırsın.

(bkz: din ile dalga geçen gencin hazin sonu)
Hiçbir dinin saygıyı haketmediği durumdur. Hiçbiri de kutsallık atfetmez! Yazık dinleri hala daha kutsal sananlar var.
en başından dinsizden dine saygı beklemek aptalca olduğundan dolayı ortada hak edecek yada etmeyecek bir durum söz konusu olamaz.
(bkz: saygı duymamanın da bir düşünce özgürlüğü olması)

Paganlık hariç diyelim yine de. Paganları seviyorum ve saygı duyuyorum.
hadi oradan densiz denilecek başlık.
Dinci densizlere, batmış olaydır. Hiçbir din saygıyı haketmez.
Dini islam tekelinde gibi gosteren soylemdir.

Eger sahiden din saygiyi hakketmiyor gibi bir iddiada bulunacaksaniz ki dunyanin yarisindan fazlasi teist oldugunu goz onunde bulundurursak adam akilli bir seyler soylemek lazim degil mi? Sizin yuzunuzden tum nonteistler mal muamelesi goruyor. Zaten facebook'da yapilan paylasimlarda sorumlulari adina ben utaniyorum. Lutfen once bilgi sonra fikir. Tamam okudugunuz icin tesekkurler.
Islam dini fazlasıyla eder.
saygı insanı insan yapan özelliktir.
Gerçektir, dünyanın yarısının teist olması bir ateist etmeyecek durumdur. Hiçbir din saygıyı haketmez.
Nietzsche'nin deccal kitabını okuyup orda yazan her şeyi ispatlanmış birer doğru sanıp nereye saldıracağını bilemeyen ve sözlüğe dalan yazar beyanı.
Hem dinci hem de, insan olunamayacağı için saygıyı haketmez evet. Nesine saygı duyulacak anlamak imkansız.
Hiçbir din saygıyı haketmez ancak insanlar saygıyı hakeder, bu doğrudur. Ancak bu da her insana saygı göstereceğimizi belirtmez.
ateizm de din statüsündedir, ona da saygı duymayalım o zaman.
Saygısız yazar beyanı.
Dincileri kızdırmış olan olaydır. Islomdo soygu var derler yazıktır. Dincilerin tek kitaplarında her şey sanmalarından onlara güç kudret atfetmelerinden daha iyi durumdur. Niçe okumak güzeldir.
güncel Önemli Başlıklar