bugün

ortalıkta kum gibi hatun kaynerken her topalın bir kör alıcı varken sap sap takılan erkektir. oğlum lan nasıl bu kadar ezik olabiliyorsunuz ve beceriksiz olabiliyorsunuz bir kadını elde elde edemiyorsunuz. sözlükte bile hatun, karı, kız gani lan.
Ay lütfen benden uzak dursun erkeğidir. ilk buluşmada heyecandan titrer filan ıyk.
Namusunu korumuş bazıları gibi erkeğin orospusu olmamıştır.
Sevgilisi olanlara değil lafım, gömlek değiştirir gibi sevgili yapanlara söylüyorum.
Gerçekten sevdiği birine rastlamamıştır belki?
Mesela bir tornaci veya otolastikcide calisan genc, hangi ortama girecekte kiz ayarlayacak? Bijon anahtari partisinde boynuna şambel takip pijamayla selfimi cekecek? Bazi insanlar serefli ve durust yasarlar ustelikte yalnizdirlar. Mesela ben. Belki bir tornaci yada oto lastikci degilim ama kiz arkadasimda yok. Cunku malim. Yesillendirin beni kezolar vaziyet aldim
belki kişisel tercihidir insanlara hakaret etmemek gerekir..

selam genco.. öncelikle zararsız bir troll isen bu yazımı ciddiye alma hatta eksile geç fakat ciddi ciddi böyle düşünüyor isen gel seninle biraz konuşalım.

hepimiz geçtik o yollardan genco biliriz ilk sevgilinin heyecanı başkadır.. sebepsiz bir özgüven sarıyor bünyeni farkındayım, tamam lan bununla çıktıysam artık her kızla çıkabilirim gibi şeylerde düşünmüyor değilsin.. sevgili olabilmeyi çok yücelttiğin için de zaman sonra bunu başarmanın sevinci olsa gerek bunu da sözlükte paylaşma gereği duymuşsun. fakat herkes seninle aynı yaşta, aynı tecrübeye sahip değil herkes senin kafayı yaşamıyor... sana bir abi tavsiyesi dikkat et senin ilk tecrüben olabilir fakat karşı tarafın ilki değilsin bunu unutma.. 2 hafta sonra kıçına tekme basılacak ve sen yine eski özgüvensiz haline geri döneceksin.. muhtelemen ilk sevgilini de unutamayacak ona sevgiden ziyade platonik bir saplantı içine gireceksin.. sepetlendikten sonra belki 3 yıl belki 5 yıl kimseyle çıkamayacaksın.. hele bir otur sakin ol önce.. bugün sırf sevgilim olsun diye sırf boşta kalmayayım diye düşünen insanlar yüzünden kimse kimseye güvenemiyor.. belki gerçek aşkı, sevgiyi arayan birileri haala vardır ve karşısına çıkacağı kızı bekliyordur olamaz mı genco? hakaret etmeden önce bi düşün..
bu şartların hepsini birden taşıyacak kadar talihsizse yadırgamayacağım erkektir;

- tipsiz (özgüvensiz)
- fakir
- ailevi sorunları olan.
burada başlık açıp,tepki ölçer.
Vay be! Namuslu ve iffetli, kimsenin tavuğuna kist dememiş erkek ezikmıs.
Belki de ezik değildir. Veya kendisini karısına saklıyordur. Bilemeyiz...
Edindikte ne oldu. Hergün ayrı bir dert..
kendim için bahsedersek. hiç bir kızı beğenmeyen erkektir. kendine uygun kızı bulamayan yakışıklı, kültürlü, karizmatik, bakımlı, güzel giyinen bir o kadar da olgun olan (her bakımdan) erkektir. namuslu, haysiyetli, vatan aşkı ile dolup taşan(ne alaka bilmiyorum) erkektir. değerinin bilinmesi gereken ve karşısına doğru kızın çıkmasına yardımcı olunması gereken erkektir. orta miktarda sevilir. egosuda vardır. olmasıda gereklidir.
Sevgili edinememek, bir erkeği ezik yapmaz sanıyorum.
Erkeği ezik yapan, sevgi edinememektir.
adam gibi adamdir ezik falan degildir elit oldugundan kimseye vermemistir.
hiç sevgili edinemedim. çünkü ben üstün bir insanım ve benimle sevgili olacak kişi öyle sıradan biri olmamalıdır.

söylenildiği kadar da ezik olmayan erkektir.
Doğru kızı daha bulmadım, aramıyorum. daha çok gencim. Ve hiç de ezik olduğumu düşünmüyorum. Asıl ezik olanlar elbise değiştirir gibi sevgili değiştirenler.
Egosu olmayan yakışıklı bir bey olarak ne eziğim ne piçim
Ben zeka istiyorum zeka.
lan bide kendisini karısına saklayan tipler çıktı ortaya. bu nasıl bir fantazi olum ? sene 2019 herşey çok hızlı ya eziksindir ya tipsizsindir yani başka türlüsü mümkün değil. ama güzel mazeret kendimi karıma saklıyorum. vay amk.
sevgili edinememek, hegemonik erkekliğin ispatında bir haysiyet yoksunluğuna işaret ettiği için genç ve yetersiz ergen erkekte büyük bir bunalıma yol açar. Bu nedenle her gördüğü kadına yazılmak ve reddedilmek bunalımı ile karşı karşıyadır. Burada erkeklere şiddet uygulayan sembolik dil, diğer erkeklerden kaynaklanmaktadır.
Kadın, bu retorikte ele geçirilen olarak konumlandırıldığı için pasif ve bekleyen konumdadır. Bu nedenle hiç sevgilisi olmamış ezik kadın kavramı ergenlik yıllarında kadınlar için kullanılmaz. Kadın edebiyle, namusunu korumaktadır. Bu durumun kadının simgesel konumunu tehdit etmesi için sürecin uzaması ve olayın evde kalmaya benzemesi gerekmektedir.
ezik ? ilkokul mu burası ?
Tercihen bilinçli olarak Sevgili edinmeyen erkek elbette vardır fakat istemiş olmasına rağmen edinemeyen erkek birincil olarak gerçek dostlarından fikir alsın. Negatif olan taraflarını objektif olarak söylemelerini istesin ve bunları minimum seviyeye indirmeye çalışsın. Mutlaka bulur, bulamamasına imkan yok. Bir kız huysuzdur, bir kız aşırı ilgiden götü kalkık vaziyettedir, bir kız el ele tutuşmaya bile ailem ne der gözüyle bakar. Fakat elene elene bu kızlar illaki doğru insanla tanışırsın.
Oldu olacak kimin siki daha buyuk diye de baslik acin aq. Sevgili yapinca ne oluyor lan ?
güncel Önemli Başlıklar